خوش خطی آموزش خط نستعلیق مقدماتی
خوش خطی آموزش خط نستعلیق پیشرفته
خوش خطی آموزش خط شکسته نستعلیق مقدماتی
خوش خطی آموزش خط شکسته نستعلیق پیشرفته
آخرین مطالب

آموزش خط خودکاری

آموزش خط خودکاری به یکی از پرطرفدارترین و رایج ترین کلاس های آموزشگاه های هنری در کشور تبدیل شده است. چرا؟

امروزه خوش خطی و خوشنویسی با خودکار علاوه بر جنبه ی زیبایی و تفنیی آن به یک هنر کاربردی بین مردم مبدل شده است و طرفداران زیادی در جامعه پیدا کرده است.

اهمیت موضوع به حدی است که کتاب های درسی در پایه های ابتدایی را با تغییر شیوه نگارش به خط نستعلیق تحریری نزدیک کرده اند و چند سالی است که دانش آموزان ابتدایی از همان سال های اول با شکل زیباتری از حروف الفبا آشنا میشوند و این فرآیند کمک بسزایی در بهبود دستخط آنها خواهد داشت.

پیرو همین موضوع ما در پایگاه خوش خطی دات آی آر برای آموزش خط خودکاری مطالبی در نظر گرفته ایم و با قالب های متنوع از قبیل صوت و تصویر و قالب های نوشتاری سعی در کمک به هنرجویان و فراگیران خط خودکاری داریم.

سطوح آموزشی در نظر گرفته شده عبارتند از سطح مقدماتی ، تکمیلی و پیشرفته در خطوط نستعلیق و شکسته نستعلیق ، پیشنهاد میکنیم برای شروع فراگیری خوشنویسی با خودکار و آموزش خط خودکاری ابتدا مجموعه مقدماتی آموزش خط تحریری و خوشنویسی با خودکار را دانلود کرده و پس از مشاهده ، بررسی و تمرین آن به سراغ سایر مجموعه های خوش خطی بروید.

 

آموزش خط خودکاری
آموزش خط خودکاری

با اطمینان به شما قول میدهیم که ظرف مدت کوتاهی با تمرین و دقت در موضوعات مطرح شده در فیلم های آموزش خوش خط نویسی سایت www.khosh-khati.ir به نتایج خوبی دست پیدا خواهید کرد.

 

مطلب پیشنهادی

آموزش خط نستعلیق شکسته٬ آموزش شکسته نستعلیق با خودکار٬ آموزش نستعلیق شکسته با خودکار٬ آموزش نستعلیق شکسته تحریری٬ نستعلیق شکسته با خودکار٬ نستعلیق شکسته دانلود

آموزش شکسته نویسی با خودکار حرف الف

آموزش شکسته نویسی با خودکار حرف الف آموزش شکسته نویسی با خودکار حرف الف اولین …

یک دیدگاه

  1. سلام و خسته نباشید
    لطفا اموزش خط شکسته با خودکار را بر روی سایت قرار دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!