سرمشق خوشنویسی با خودکار کلمه

 در آموزش اینترنتی خوشنویسی خط تحریری, آموزش خط تحریری خودکاری, اصول زیبا نویسی خط تحریری, سرمشق خط تحریری با خودکار

سرمشق خوشنویسی با خودکار کلمه

سرمشق خوشنویسی با خودکار کلمه شامل مجموعه ای از کلمات که از تیره به روشن برای شما در برگه تمرین خوشنویسی قرار داده شده تا با رو نویسی از این کلمات با شکل کلی کلمات در نستعلیق با خودکار آشنا شوید. 

در این قسمت کلماتی که از دو یا چند حرف جدا از هم تشکیل شده اند به عنوان سرمشق در ابتدای هر سطر و به صورت پر رنگ ارائه شده و در ادامه سطر به صورت کمرنگ تر در نظر گرفته شده است، شما می توانید با مداد از روی آنها با سرعت کم و دقت زیاد تمرین نمائید.

در این مرحله بهتر است پیوستگی حرکات را حفظ نموده و حتی الامکان از پاک کن استفاده ننمائید.

سرمشق خوشنویسی با خودکار کلمه

سرمشق خوشنویسی با خودکار کلمه (3)

سرمشق خوشنویسی با خودکار کلمه (1)

در این قسمت کلماتی به عنوان سرمشق ارائه شده اند که از سه یا چند حرف متصل تشکیل شده اند.

در ابتدای هر سطر این کلمات به صورت پر رنگ و در ادامه بصورت کمرنگ مشاهده می شوند. شما می توانید به همان روش کلمه نویسی ۱ از روی آنها به تمرین بپردازید:

سرمشق خوشنویسی با خودکار کلمه سرمشق خوشنویسی با خودکار کلمه سرمشق خوشنویسی با خودکار کلمه

برخی از مطالب سایت خوش خطی برگرفته از کتاب اصول زیبا نویسی خط تحریری برای همه میباشد این کتاب توسط حمید نیرومند تالیف و تحریر شده است.

خودکار اشنایدر اسلایدر ممو Silder Memo XB

خودکار اشنایدر یک برند معروف و مشهور از کشور آلمان می باشدکه در هر ۵ قاره جهان دارای محبوبیت بوده و متخصص تولید جوهر های خودکار می باشد

همیشه خودکارهایی با نوک بزرگ و غلطک سایز درشت مشکل پس زدگی جوهر و پخش شدن جوهر را دارند ولی خودکار های اسلایدر ممو اشنایدر با استفاده از تکنولوژی منحصر به فرد «ویسکوگلاید» (Viscoglide) در نوک که باعث میشود انتقال جوهر از تیوپ به نوک خودکار و از نوک خودکار به سطح کاغذ به خوبی و روانی انجام گیرد این مشکل را ندارند.

ویژگی منحصر به فرد دیگر این خودکار نوک با سایز XB می باشد که جزو سایزهای درشت بوده و در زده بندی اندازه ۱٫۴ قرار دارد باعث میشود که برای استفاد در خوشنویسی با خودکار و نوشتن خط تحریری بسیار مناسب باشند، این نمونه از خودکار با رنگ بندی ۷ رنگ بسیار زیبا و جذاب و با قابلیت نوشتن و نگارش بسیار خوب و بالا برای نوشتن انواع خطوط مناسب است.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
2.5 (2 رای)
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

error: Content is protected !!

Notice: Undefined index: prnt_scr_msg in /home/khoshkhat/domains/khosh-khati.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-content-copy-protector/preventer-index.php on line 171
اتصالات حروف در نستعلیق با خودکار