نامه اداری برای درخواست بیمه و ضمانت نامه

 در مقالات

نامه اداری برای درخواست بیمه و ضمانت نامه

نوشتن نامه به خصوص نامه های اداری نیازمند رعایت کردن اصول خاصی هستند که ما این قوانین را به طور کامل به شما در مطلبی با عنوان اصول نامه نگاری به شما آموزش داده ایم.

نامه های اداری مثل نامه درخواست مسکن، ملک، جاده، نامه اداری به کارخانه، معادن و ثبت شرکت، نامه درخواست صدور شناسنامه و دیگر نامه های اداری، نامه هایی هستند که به دلیل اینکه برای ارگان و اداره های خاصی فرستاده می شود برای نوشتن آن ها باید تمام اصول را رعایت کنید تا بهترین نامه را با بالا ترین کیفیت بنویسید.

نامه های اداری

نمونه نامه در خواست بیمه شدن

نامه به سازمان بیمه های اجتماعی_درخواست بیمه شدن

به نام خدا

تاریخ……………………..

رئیس محترم سازمان بیمه های اجتماعی کارگران شهر………………..

بعد از عرض سلام به استحضار می رساند که ما کارگران کارخانه یا مؤسسه ………. واقع در خیابان … پلاک …. مدت مدیدی است که کار می کنیم. اصل بر این است که کارفرما نسبت به بیمه نمودن کارگران اقدام کند ولی کارفرمای ما به این اصل توجهی نکرده و نسبت به بیمه ما اقدامی ننموده است. بنابراین تقاضا داریم دستور رسیدگی به این امر را صادر فرمایید.

نشانی………………………………………………… تلفن ………………….. سپاسگزاریم.

نمونه ضمانت نامه

ضمانت نامه

به نام خدا

تاریخ…………………………

این جانب……………………. دارای شماره شناسنامه …………… صادر از …. تاریخ تولد …. از آقای ……. داری شماره شناسنامه ………… صادر از ……….. تاریخ تولد …….. که قصد دارد در آن کتابفروشی/ شرکت استخدام شود ضمانت می کنم که اگر آقای …………… بر خلاف شؤون انسانی رفتار کرده یا خسارتی به آن مؤسسه وارد ساخت حاضرم خسارت وارد را جبران کنم.

نشانی…………………………………………….. تلفن……………                                                                  امضاء:

آموزش خوشنویسی با خودکار

اگر در اصول نامه نگاری مطالعه کرده باشید یکی از مهم ترین و اصلی ترین کارها برای نوشتن نامه این است که نامه خوش خط و تمیز باشد.در اینجا محصولی را برای شما معرفی می کنیم که به کمک آن می توانید دست خط خود را زیبا کنید و زیبا ترین نامه هارا بنویسید.

آموزش خوشنویسی با خودکار یکی از شیوه هایی می باشد که هر فرد با استعداد متوسط میتواند به کار گیرد تا دستخطی زیبا و چشم نواز و دوست داشتنی داشته باشد.

مجموعه خوش خطی ارائه شده در اینجا توسط استاد سجاد مهری ( مدرس خوشنویسی و نقاشیخط ) تهیه و تولید شده که به صورت قطعی و با اطمینان کامل پر محتواترین و ارزنده ترین مجموعه ارائه شده در این زمینه در ایران می باشد، این مجموعه کاملا خود اموز بوده و قابل استفاده برای سنین ۱۰ سال به بالا می باشد.

یک مجموعه ۱۲ جلسه ای شامل ۷ ساعت فیلم آموزشی باکیفیت که به شما کمک میکند تا خط خودکاری خود را زیبا کنید. این مجموعه شامل آموزش نوشتن صحیح و اصولی حروف و اتصالات آن است که به شما این امکان را میدهد که بارها و بارها آموزش را مشاهده کرده و پس از فرا گرفتن با استفاده از سرمشق هایی که تهیه شده تمرین کرده و نتیجه هایی بسیار فراتر از تصورتان بدست بیاورید.

آموزش خوشنویسی با خودکار و مداد را به سادگی و در مراحل مختلف به صورت گام به گام با کیفیت آموزشی بسیار بالا بر روی موبایل و یا تبلت خود داشته باشید، این اپلیکیشن بر روی دستگاه های با سیستم عامل اندروید قابل نصب بوده و شامل آموزش کامل همه حروف الفبای فارسی، اتصالات و ترکیبات میباد و همچنین دارای مشقنامه و درسنامه جهت اموزش و تمرین بیشتر می باشد.

اپلیکیشن خوش خطی

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

error: Content is protected !!

Notice: Undefined index: prnt_scr_msg in /home/khoshkhat/domains/khosh-khati.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-content-copy-protector/preventer-index.php on line 171
نامه در خواست مسکن، ملک، جادهنامه پرداخت بدهی