نامه اداری برای سفارش کالا

 در مقالات

نامه نگاری اداری

برای نوشتن نامه های اداری باید به نکات دقیقی توجه کنید که در نوشتن آن ها دچار مشکل نشوید. در نامه های اداری مثل نامه اداری برای سفارش کالا،نامه به نیروی انتظامی، نامه برای معافیت سربازی و غیره هرچه اصول نامه نگاری بیشتر رعایت شود تاثیر بیشتری بر مخاطب یا اداره و ارگان مورد نظر می گذارد و می تواند خواسته ی شما را راحت تر برآورده کند.

نامه اداری

نامه اداری برای سفارش کالا

به نام خدا

تاریخ…………………….

مدیر محترم شرکت …………………. (تجارتخانه) بعد از سلام، احترام به عرض میرساند، کاتالوگ ارسالی شما رسید. فهرست کالاهای انتخابی ضمیمه این نامه ارسال شد و در ضمن مبلغ ……………….. ریال به حساب شماره ………… آن شرکت واریز گردید خواهشمند است کالاهای نامبرده را ارسال کنید و ضمنا پس از وصول صورت حساب اگر بدهی داشته باشیم بی درنگ ارسال خواهیم کرد.

یاد آوری: فهرست مشروح کالاها به ضمیمه نامه می باشد.

نشانی……………………………………………………… تلفن……………….       سپاسگزارم امضاء…………………………..

آموزش خوشنویسی با خودکار

یکی از اصول مهم و کاربردی که در نوشتن نامه های اداری بسیار لازم است و رعایت کردن آن سبب احترام به مخاطب میشود. آموزش خوشنویسی با خودکار محصولی بی نظیر در خصوص آموزش خط تحریری است. این محصول شامل ۷ ساعت آموزش می باشد، که این مجموعه توسط استاد سجاد مهری ( مدرس خوشنویسی و نقاشیخط ) تهیه و تولید شده که شما با داشتن استعداد متوسط می توانید به دست خطی زیبا برسید و از خط خود لذت ببرید.

مجموعه خوش خطی ارائه شده در اینجا کاملا خودآموز بوده و برای سنین ۱۰ سال به بالا می باشد. یک مجموعه ۱۲ جلسه ای شامل ۷ ساعت فیلم آموزشی باکیفیت که به شما کمک میکند تا خط خودکاری خود را زیبا کنید. این مجموعه شامل آموزش نوشتن صحیح و اصولی حروف و اتصالات آن است که به شما این امکان را میدهد که بارها و بارها آموزش را مشاهده کرده و پس از فرا گرفتن با استفاده از سرمشق هایی که تهیه شده تمرین کرده و نتیجه هایی بسیار فراتر از تصورتان بدست بیاورید. این مجموعه هم به صورت دانلودی و هم به صورت ارسال پستی می باشد که می توانید آن را از سایت خوش خطی تهیه کنید. برای اطلاعات بیشتر دکمه زیر را بفشارید.

خوش خطی

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
نوشته های اخیر

یک نظر بدهید

error: Content is protected !!

Notice: Undefined index: prnt_scr_msg in /home/khoshkhat/domains/khosh-khati.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-content-copy-protector/preventer-index.php on line 171
نامه به نیروی انتظامینامه درخواست صدور شناسنامه