نامه اداری به کارخانه، معادن و ثبت شرکت

 در مقالات

نامه نگاری

نامه نگاری یکی از مهم ترین بخش های زندگی شغلی به حساب می آید به خصوص نامه نگاری اداری نیازمند رعایت کردن اصول و ضوابط خواصی است که در صورت رعایت نکردن آنها ممکن است سبب بی احترامی به مخاطب شود. ما برای شما نامه های اداری مثل نامه اداری به کارخانه، معادن و ثبت شرکت، نامه درخواست صدور شناسنامه، نامه اداری برای سفارش کالا، نامه به نیروی انتظامی و … را در سایت خوش خطی قرار داده ایم که به کمک آن ها می توانید نامه ی مورد نظر خود را بنویسید.

چگونه یک نامه اداری بنویسیم؟

نامه اداری به کارخانه، معادن و ثبت شرکت

نامه به وزارت صنایع و معادن-درخواست امتیاز استخراج معدن

به نام خدا

تاریخ……………………….

وزیر محترم صنایع و معادن سلام علیکم، با کمال احترام به استحضار می رساند این جانب ……. ساکن ……. دارای صلاحیت فنی و مالی ………………… برای بهره برداری از معدن ………………. واقع در شهرستان ………… می باشم لذا تقاضا دارم دستور فرمایید نسبت به واگذاری امتیاز استخراج معدن ………….. به اینجانب اقدامات لازم صورت گیرد تا لحظه به لحظه صنایع کشورمان شکوفاتر گردد.

نشانی………………………………………………………………… تلفن …………… با تقدیم احترامات امضاء………………..

مدراک: ۱ – فتوکپی مدرک تحصیلی (مهندس معدن) ۲- فتوکپی شناسنامه از برگ اول ۳- مدرکی برای صلاحیت مالی

نامه اداری به کارخانه

جلوگیری از تاسیس کارخانه دودزا

به نام خدا

تاریخ ………………………….

شهردار محترم منطقه ………..

شهرستان……….. سلام علیکم، احتراما به استحضار می رساند ما اهالی محله ……… چند ماهی است که به علت تأسیس کارخانه …………. در این محل آرامش و راحتی نداریم. کارخانه مذکور علاوه بر آلوده ساختن هوای ناحیه با سروصدای بیش از حد خود خواب را از چشم اهالی ربوده است.

چند بار نیز اهالی این منطقه با ارسال نامه موضوع را به شهرداری محترم منطقه اطلاع داده اند اما متأسفانه اقدامی جدی صورت نگرفت. لذا خواهشمندیم دستور فرمایید تا نسبت به این موضوع رسیدگی های لازم صورت گیرد.

نشانی …………….                                                                                          با تشکر فراوان اهالی محله …..

نامه به صنعت و معدن

نامه به وزارت صنایع و معادن-درخواست تاسیس کارخانه

به نام خدا

تاریخ…………………………

وزیر محترم صنایع و معادن

سلام علیکم، احترام به عرض عالی می رساند اینجانب ………… ساکن …………… قصد دارم در شهرستان ………… کارخانه …… تأسیس کنم و چون اقدام به چنین کاری در پیشبرد صنایع کشور نقش بسزایی دارد لذا باید با استانداردها و مسائل اقتصادی جامعه همراه باشد بنابراین خواهشمند است پس از بررسی، موافقت خود را اعلام فرمایید و کمک و تسهیلات لازم را معمول و مبذول فرمایید تا بتوانم خدمتی به میهن اسلامیمان کرده باشم. مدارک لازم ضمیمه نامه است.

نشانی ………………………… تلفن ……….                                                         سپاسگزارم امضاء…………………

نامه ثبت شرکت

نامه به اداره ثبت شرکتها و علائم تجاری-درخواست ثبت شرکت

به نام خدا

تاریخ…………..

رئیس محترم اداره ثبت شرکتها و علائم تجاری

سلامٌ علیکم. با کمال احترام به استحضار می رساند که ما به نامهای………….. شرکتی به نام ……..در شهرستان………..شهر…………خیابان……به مبلغ…….(تضامنی-تعاونی-نسبی و…..) تاسیس کرده ایم که مدیر عامل آن آقا/ خانم……… است و هیات مدیره آن نیز با خانمهای/آقایان……. است لذا اینک از شما تقاضای ثبت این شرکت را داریم.

نشانی و تلفن……………..                                                                                                             با تقدیم احترامات سپاسگزاریم.

آموزش خوشنویسی با خودکار

اگر می خواهید دست خط زیبا داشته باشید و نامه های زیبا بنویسید.این قسمت را تا پایان آن مطالعه کنید. 

آموزش خوشنویسی با خودکار یکی از شیوه هایی می باشد که هر فرد با استعداد متوسط میتواند به کار گیرد تا دستخطی زیبا و چشم نواز و دوست داشتنی داشته باشد.

مجموعه خوش خطی ارائه شده در اینجا توسط استاد سجاد مهری ( مدرس خوشنویسی و نقاشیخط ) تهیه و تولید شده که به صورت قطعی و با اطمینان کامل پر محتواترین و ارزنده ترین مجموعه ارائه شده در این زمینه در ایران می باشد، این مجموعه کاملا خود اموز بوده و قابل استفاده برای سنین ۱۰ سال به بالا می باشد.

آموزش خوشنویسی با خودکار و مداد را به سادگی و در مراحل مختلف به صورت گام به گام با کیفیت آموزشی بسیار بالا بر روی موبایل و یا تبلت خود داشته باشید، این اپلیکیشن بر روی دستگاه های با سیستم عامل اندروید قابل نصب بوده و شامل آموزش کامل همه حروف الفبای فارسی، اتصالات و ترکیبات میباد و همچنین دارای مشقنامه و درسنامه جهت اموزش و تمرین بیشتر می باشد.

یک مجموعه ۱۲ جلسه ای شامل ۷ ساعت فیلم آموزشی باکیفیت که به شما کمک میکند تا خط خودکاری خود را زیبا کنید. این مجموعه شامل آموزش نوشتن صحیح و اصولی حروف و اتصالات آن است که به شما این امکان را میدهد که بارها و بارها آموزش را مشاهده کرده و پس از فرا گرفتن با استفاده از سرمشق هایی که تهیه شده تمرین کرده و نتیجه هایی بسیار فراتر از تصورتان بدست بیاورید.

اپلیکیشن خوش خطی

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
نوشته های اخیر

یک نظر بدهید

error: Content is protected !!

Notice: Undefined index: prnt_scr_msg in /home/khoshkhat/domains/khosh-khati.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-content-copy-protector/preventer-index.php on line 171
نامه درخواست صدور شناسنامهنامه در خواست مسکن، ملک، جاده