نامه برای معافیت سربازی

 در مقالات

نامه نگاری اداری

برای نوشتن نامه اصول خاصی لازم است که به کمک آنها می توانید نامه های اداری خود را مثل نامه برای معافیت سربازی،نامه به شرکت مخابرات و….را به بهترین شکل و با اصولی ترین روش ها بنویسید.

نامه های اداری

متن نامه برای معافیت سربازی

معافیت تنها فرزند- از خدمت نظارم وظیفه

به نام خدا

تاریخ…………………….

رئیس محترم اداره نظام وظیفه شهرستان ……………….

سلام علیکم، احترام به عرض عالی می رساند که تنها فرزند ذکور اینجانب به نام …….. به شماره شناسنامه ……….. صادر از …………… متولد سال …….. در تاریخ …………… به خدمت نظام وظیفه فراخوانده شده است از آنجا که این حقیر سنی بالای ۶۰ سال دارم و ضمنا چند سال است که مریض میباشم و قادر به تحصیل معاش نیستم، استدعا دارم طبق ضوابط قانونی برای فرزند اینجانب برگ معافی صادر فرمایید.

مدارک

١- فتوکپی از تمام صفحات شناسنامه پدر

۲- فتوکپی از تمام صفحات شناسنامه فرزند

۳- استشهاد محل دال بر عدم تمکن مالی پدر

۴- گواهی پزشک دال بر کهولت سن و بیماری پدر

۵- ۶ قطعه عکس پشت نویسی شده

نشانی………………… تلفن……….                                                                                    با تقدیم احترام امضاء

نامه برای معافیت سربازی

معافیت برای فرزند دوم

باسمه تعالی

تاریخ…………………….

رئیس محترم اداره نظام وظیفه شهرستان……………….. بعد از سلام و درود فراوان، احترام به عرض میرساند که فرزند ارشدم به نام ………….. به شماره شناسنامه ……….. صادر از ……………… تاریخ تولد ……………….. مدت …….. ماه است که در خدمت سربازی است و … ماه است فرزند دومم به نام ……………… تاریخ تولد ………. شماره شناسنامه …… صادر از ………… به خدمت نظام وظیفه احضار شده است از اینکه اینجانب به سبب سن زیاد (بیش از ۶۵ سال) و بیماری، نمی توانم هزینه زندگی خود و خانواده ام را تأمین کنم. خواهشمند است دستور فرمایید تا پایان خدمت فرزند ارشدم برای فرزند دومم برگ معافی موقت صادر فرمایند.

سپاسگزارم نام و امضاء……………………………….

مدارک

۱- فتوکپی شناسنامه پدر (از لحاظ سن) از تمام برگهای آن

۲- گواهی بیماری پدر

۳ – استشهاد دال بر عدم تمکن مالی پدر

۴- فتوکپی شناسنامه فرزند ارشد و فرزند دوم از تمام برگهای آنها

نشانی…………..……………………………….. تلفن ………………………………

آموزش خوشنویسی با خودکار

اگر می خواهید تغییربزرگی در دست خطتان ایجاد کنید و نامه های زیبا بنویسید. ما به شما پکیج آموزش خوشنویسی با خودکار را معرفی می کنیم. آموزش خوشنویسی با خودکار یکی از شیوه هایی می باشد که هر فرد با استعداد متوسط میتواند به کار گیرد تا دستخطی زیبا و چشم نواز و دوست داشتنی داشته باشد.

مجموعه خوش خطی ارائه شده در اینجا توسط استاد سجاد مهری ( مدرس خوشنویسی و نقاشیخط ) تهیه و تولید شده که به صورت قطعی و با اطمینان کامل پر محتواترین و ارزنده ترین مجموعه ارائه شده در این زمینه در ایران می باشد، این مجموعه کاملا خود اموز بوده و قابل استفاده برای سنین ۱۰ سال به بالا می باشد.

یک مجموعه ۱۲ جلسه ای شامل ۷ ساعت فیلم آموزشی باکیفیت که به شما کمک میکند تا خط خودکاری خود را زیبا کنید. این مجموعه شامل آموزش نوشتن صحیح و اصولی حروف و اتصالات آن است که به شما این امکان را میدهد که بارها و بارها آموزش را مشاهده کرده و پس از فرا گرفتن با استفاده از سرمشق هایی که تهیه شده تمرین کرده و نتیجه هایی بسیار فراتر از تصورتان بدست بیاورید.

خوش خطی

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

error: Content is protected !!

Notice: Undefined index: prnt_scr_msg in /home/khoshkhat/domains/khosh-khati.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-content-copy-protector/preventer-index.php on line 171
نامه های مربوط به اداره دارایی-مالیات-مناقصه-مزایدهنامه به نیروی انتظامی