نامه به جهاد کشاورزی

 در مقالات

اصول نامه نگاری اداری

اگرچه امروزه نامه نگاری از اهمیت کمتری نسبت به چند دهه ی اخیر برخوردار است اما کسانی که از نامه نگاری استفاده می کنند، می دانند که نامه نگاری و اصول نوشتن نامه اداری تا چه میزان پر اهمیت است. نامه اداری به دلیل اینکه برای اداره یا ارگان خاص یا شخص مهم و یا دولتی نوشته می شود باید تمام اصول نامه نگاری اداری در آن اجرا شود.

نامه نگاری اداری بخش حیاتی و مهم از زندگی شغلی است. خوب نامه نوشتن می تواند بسیار اثر بخش باشد و کارایی سازمان ها و شرکت ها را افزایش دهد. برای نوشتن یک نامه اداری شما باید مهارت کافی داشته باشید زیرا نوشتن نامه اداری کمی دشوارتر از نوشتن سایر نامه هاست. اگر نامه اداری بد نوشته شود هم موجب بی اعتباری نویسنده و هم موجب بی اعتنایی به در خواست او می شود.

اگر بخواهید نامه با هرموضوعی به جهاد کشاورزی بنویسید، ما در این مقاله برای شما نمونه هایی از نامه های اداری جهاد کشاورزی قرار داده ایم که می تواند خیلی کمک کننده باشد.

مطالعه کنید!

در این مقاله اصول کلی نامه نگاری را برای شما قرار داده ایم.

نامه به جهاد کشاورزی

نمونه نامه های اداری جهاد کشاورزی

نامه به اداره کشاورزی-درخواست دفع آفات

به نام خدا

تاریخ…………

رئیس محترم اداره کشاورزی شهرستان……………..

بعد از عرض سلام، احتراما به استحضار می رساند که مزارع و اشجار و باغات روستای …………. مورد هجوم … آفت قرار گرفته است. هر سال به حول و قوه خداوند متعال محصولات ما در سطح استان و کشور از کیفیت بالایی برخوردار بود که همین امر موجب رونق زندگی اهالی این روستا بود ولی امسال بیم آن میرود که آفت مذکور خسارت جبران ناپذیری به محصولات وارد کند و مشکلات فراوانی رابرای کشاورزان زحمتکش و فقیر ایجاد کند. لذا از شما تقاضا داریم دستور فرمایید تا کارشناسان مربوط بررسی کنند و نسبت به دفع آفات اقدام کنند.

نشانی…………                                                                                                با تقدیم احترامات اهالی ده……..

یادآوری: این گونه نامه ها را می توان به جهادسازندگی شهرستان مربوط نیز نوشت.

نامه نگاری جهاد کشاورزی

نامه به اداره کشاورزی-درخواست بذر و نهال

به نام خدا

تاریخ …………………………

رئیس محترم اداره کشاورزی شهرستان…………………

سلام علیکم، احترام به عرض می رساند، اهالی روستای …………. به منظور توسعه مزارع و باغات خود و افزایش محصولات کشاورزی روستا تقاضا داریم دستور فرمایید تا طبق نظر مهندسان محترم بذرها و نهالهای مطابق با خاک این منطقه، در اختیار ما قرار داده شود.

نشانی………                                                                                          سپاسگزاریم اهالی روستای…………….

نامه های اداری جهاد کشاورزی

نامه به اداره کشاورزی- اداره کل دامپروری، درخواست واکسیناسیون دامها

به نام خدا

تاریخ…………………….

رئیس محترم اداره کل دامپروری – اداره کل کشاورزی شهرستان……

بعد از عرض سلام به استحضار می رساند، ما ساکنان روستای ……………. واقع در بخش ……………. شهرستان ………………….. تقاضا داریم مانند سالهای قبل با اعزام متخصصان و دامپزشکان محترم، اقدامی در جهت واکسیناسیون دامها انجام دهید تا این نعمتهای الهی که به دست ما سپرده شده اند ضایع نگردند و موجب رونق دامپروری کشور اسلامیمان باشند.

نشانی……..                                                                                 قبلا از اقدام شما متشکریم اهالی ده…………..

نامه ها و بخشنامه های جهاد کشاورزی

نامه ای به اداره کشاورزی-تقاضای کود برای زمین های زراعی

به نام خدا

تاریخ……………………..

رئیس کل اداره کشاورزی شهرستان…………….. بعد از سلام، احترام به عرض میرساند اینجانب …………… از اهالی روستای …………. مالک ……………………. هکتار زمین زراعی به شماره…. هستم. به علت ضعف خاک در کاشت مداوم یک محصول امسال قصد دارم بر خلاف سالهای گذشته سیب زمینی بکارم لذا تقاضا دارم کودهای شیمیایی مربوط به کاشت این محصول، در اختیار اینجانب قرار گیرد تا محصول خوب و قابل توجهی برداشت کنم. خواهشمند است به همراه کود شیمیایی، دستور مصرف آن نیز در اختیارم قرار گیرد قبلا از توجهات شما سپاسگزارم.

نشانی……………………………………                                                                                                    امضاء…….

آموزش خط تحریری و خوشنویسی با خودکار

نوشتن نامه های اداری مثل نامه به جهاد کشاورزی و دیگر ارگان ها و اداره ها نیازمند توجه و دقت بسیار زیاد است حالا اگر این نامه با خط تحریر و زیبا نوشته شده باشد تاثیر زیادی بر اجرا شدن خواسته ی شما دارد و نوعی احترام به مخاطب به حساب می آید.برای داشتن خط زیبا محصولی را برای شما به ارمغان آورده ایم که به کمک ان می توانید۷ ساعته خوش خط شوید و نامه های زیبا بنویسید و از دست خطتان لذت ببرید.

آموزش خوشنویسی با خودکار یکی از شیوه هایی می باشد که هر فرد با استعداد متوسط میتواند به کار گیرد تا دستخطی زیبا و چشم نواز و دوست داشتنی داشته باشد.

مجموعه خوش خطی ارائه شده در اینجا توسط استاد سجاد مهری ( مدرس خوشنویسی و نقاشیخط ) تهیه و تولید شده که به صورت قطعی و با اطمینان کامل پر محتواترین و ارزنده ترین مجموعه ارائه شده در این زمینه در ایران می باشد، این مجموعه کاملا خود اموز بوده و قابل استفاده برای سنین ۱۰ سال به بالا می باشد.

یک مجموعه ۱۲ جلسه ای شامل ۷ ساعت فیلم آموزشی باکیفیت که به شما کمک میکند تا خط خودکاری خود را زیبا کنید. این مجموعه شامل آموزش نوشتن صحیح و اصولی حروف و اتصالات آن است که به شما این امکان را میدهد که بارها و بارها آموزش را مشاهده کرده و پس از فرا گرفتن با استفاده از سرمشق هایی که تهیه شده تمرین کرده و نتیجه هایی بسیار فراتر از تصورتان بدست بیاورید.

پکیج ویزه خط تحریری نستعلیق

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

error: Content is protected !!

Notice: Undefined index: prnt_scr_msg in /home/khoshkhat/domains/khosh-khati.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-content-copy-protector/preventer-index.php on line 171
نوشتن استشهاد محلی و نوشتن صورت جلسهنامه به وزارت بهداشت