نامه به نیروی انتظامی

 در مقالات

نامه نگاری اداری

برای نوشتن نامه های اداری مثل نامه به نیروی انتظامی، نامه برای معافیت سربازی و غیره نیازمند یادگرفتن اصول خاصی هستیم.

نامه به نیروی انتظامی

نمونه نامه به نیروی انتظامی

تشکر از نیروی انتظامی

به نام خدا

تاریخ…………………………..

رئیس محترم شهربانی کل کشور جمهوری اسلامی ایران

بعد از سلام به عرض حضرتعالی می رساند که چند روز قبل، از منزل اینجانب …………… واقع در خیابان ……. کوچه …….. پلاک….. مقداری از اشیای ضروری منزل به سرقت رفت . بلافاصله جریان امر به حوزه انتظامی منطقه …… اطلاع داده شد. خوشبختانه با جدیت سرکار سروان ………………….. سارق شناخته و دستگیر گردید. این استدعا دارم قدردانی این حقیر را به عموم کارکنان حوزه انتظامی منطقه …………. ابلاغ فرمایید و موجبات تشویق آنان را فراهم آورید.

با تشکر فراوان امضاء………

نمونه نامه به نیروی انتظامی

نامه به نیروی انتظامی-شکایت

به نام خدا

تاریخ………………………….

رئیس محترم نیروی انتظامی ناحیه…………….

بعد از سلام، احترام به عرض عالی می رساند که چندی است آقای ……………. در اماکن عمومی به آزار و اذیت مردم می پردازد و با تشکیل گروهی اقدام به سرقت و چاقوکشی می کند لذا بنابر وظیفه خطیر و مهم نیروی انتظامی در حفظ آرامش عمومی و برقراری ثبات و امنیت در سطح جامعه تقاضا دارم دستور فرمایید تا نسبت به تعقیب و بازداشت این عنصر مزاحم اقدامات لازم به عمل آید.

نشانی………………………………………………………. تلفن …………                                    با تقدیم احترامات امضاء

نمونه نامه به نیروی انتظامی

سرقت از منزل

باسمه تعالی

تاریخ ………………………

رئیس محترم اداره آگاهی شهرستان ……………..

بعد از سلام و درود فراوان، به عرض عالی می رسد که دیشب به تاریخ …. در حدود ساعت ۸ تا ۱۱ شب که در منزل نبودیم به خانه دستبرد زده اند و مقداری اشیای قیمتی دزدیده شده است که صورت آن اشیاء ضمیمه نامه است.

خواهشمند است دستور فرمایید دریافتن اشیای به سرقت رفته این جانب و به دام انداختن دزد یا دزدان اقدام لازم مبذول دارند.

سپاسگزارم امضاء

نشانی …………………………………………… تلفن …………………………..

استشهاد محلی دال بر سرقت اشیای منزل

آموزش جامع خط تحریری و خوشنویسی با خودکار

آموزش خط تحریری ارائه شده در سایت خوش خطی دات آی آر به عنوان جامع ترین و موثرترین مجموعه آموزشی در زمینه خوشنویسی و خوش خطی با خودکار، مداد و خودنویس شناخته میشود که بیش از ۶ ساعت فیلم آموزشی به همراه ده ها درسنامه تصویری و سرمشق را شامل میشود. این مجموعه با روش نوین آموزش که به صورت جزء به جزء ، قدم به قدم ، کاملا گویا و ساده می باشد باعث میشود تا هنر آموز همانند این که در یک کلاس آموزشی خصوصی حضور دارد همه نکات و ریزه کاری های زیبا نویسی را بیاموزد و پیشرفت کند، به شما قول میدهیم آموزش بدون محدودیت و کاملا” پویا و انجام منظم تمرین های اصولی و مداوم ، شما را به یکی از خوش خط ترین افراد تبدیل می کند. و همچنین شما می توانید زیبا ترین نامه ها را بنویسید.

شما میتوانید مجموعه آموزش خط تحریری را به صورت دانلودی خریداری کنید. در این روش خرید لینک دانلود کلیه فایل های ویدئو، تصاویر، سرمشق ها و تمرینات هم به صورت فایل های جداگانه هم به صورت یک جا پس از پرداخت بلافاصله برای شما ارسال خواهد شد حجم پکیج کامل ۲ گیگابایت می باشد. که شام حدود ۷ ساعت آموزش تصویری با کیفیت بالا بوده. برای خرید مجموعه به این روش میتوانید از دکمه زیر استفاده کنید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
نوشته های اخیر

یک نظر بدهید

نامه برای معافیت سربازیسفارش کالا