نامه درخواست صدور شناسنامه

 در مقالات

نامه نگاری اداری

نامه نگاری یکی از روش هایی است که به کمک آن می توانید در زمینه های مختلف ارتباط برقرار کنید. حالا اگر بخواهید نامه اداری مثل نامه درخواست صدور شناسنامه، نامه اداری برای سفارش کالا، نامه به نیروی انتظامی و …. بنویسید مستلزم رعایت کردن اصول خاصی هستید که در صورت رعایت نکردن آنها ممکن است سبب بی احترامی به شخص گیرنده شود.

نامه اداری

نامه درخواست صدور شناسنامه

تقاضای صدور شناسنامه المثنی

به نام خدا

تاریخ…………………………

رئیس محترم اداره ثبت احوال شهرستان………………..

بعد از عرض سلام، به استحضار می رساند که شناسنامه اینجانب …………. به شماره ……. تاریخ تولد ……………… صادر از ………….. در تاریخ ………………. گم شده است. بنابراین به موجب یک برگ استشهاد نامه که ضمیمه این نامه است تقاضا دارم دستور فرمایید یک جلد شناسنامه المثنی برای این بنده صادر کنند.

مدارک

١ – استشهاد نامه دال بر گم شدن شناسنامه متقاضی

۲ – فتوکپی شناسنامه گم شده اگر موجود باشد.

٣- سه قطعه عکس پشت نویسی شده

نشانی…………………… تلفن………                                                                          سپاسگزارم امضاء…………

نمونه نامه درخواست به ثبت احوال

تقاضای الصاق عکس به روی شناسنامه

به نام خدا

تاریخ……………….

رئیس محترم ثبت احوال شهرستان …………

بعد از عرض سلام، احتراما به استحضار می رساند، شناسنامه اینجانب ……….. به شماره …. صادر از ……. متولد ……….. که به سن قانونی رسیده ام فاقد عکس می باشد. از حضرتعالی تقاضا دارم دستور فرمایید اقدام لازم را نسبت به الصاق عکس روی شناسنامه ام به عمل آورند.

نشانی …………………………………………………. تلفن ……………………………           با سپاس فراوان امضاء…………

یادآوری: این کار از طریق کلانتری محل صورت می گیرد. اگر دانش آموز باشد می تواند از دبیرستان معرفی بگیرد و مستقیما به اداره ثبت و احوال مراجعه کند و دو قطعه عکس ۳در۴ نیز همراه داشته باشد.

آموزش خط تحریری

یکی از اصول نوشتن نامه زیبا و خوش خط نوشتن نامه است. محصولی را به شما معرفی می کنیم که به کمک آن می توانید در زمان بسیار کم خوش خط شوید.

آموزش خوشنویسی با خودکار یکی از شیوه هایی می باشد که هر فرد با استعداد متوسط میتواند به کار گیرد تا دستخطی زیبا و چشم نواز و دوست داشتنی داشته باشد.

مجموعه خوش خطی ارائه شده در اینجا توسط استاد سجاد مهری ( مدرس خوشنویسی و نقاشیخط ) تهیه و تولید شده که به صورت قطعی و با اطمینان کامل پر محتواترین و ارزنده ترین مجموعه ارائه شده در این زمینه در ایران می باشد، این مجموعه کاملا خود اموز بوده و قابل استفاده برای سنین ۱۰ سال به بالا می باشد.

یک مجموعه ۱۲ جلسه ای شامل ۷ ساعت فیلم آموزشی باکیفیت که به شما کمک میکند تا خط خودکاری خود را زیبا کنید. این مجموعه شامل آموزش نوشتن صحیح و اصولی حروف و اتصالات آن است که به شما این امکان را میدهد که بارها و بارها آموزش را مشاهده کرده و پس از فرا گرفتن با استفاده از سرمشق هایی که تهیه شده تمرین کرده و نتیجه هایی بسیار فراتر از تصورتان بدست بیاورید.

از روش های تهیه مجموعه آموزش خط تحریری خرید مجموعه به صورت پستی است. در این روش فیلم های آموزشی به همراه فایل های تمرین و سرمشق بر روی DVD در یک پکیج زیبا برای شما ارسال خواهد شد. در روش پستی شما میتوانید پکیج را به صورت تنها یا همراه با کتاب سفارش دهید. کتابی که همراه با پکیج برای شما ارسال خواهد شد شامل دو بخش آموزشی و سرمش میباشد که به هنر آموز در فراگیری بسیار کمک خواهد کرد.

پکیج ویزه خط تحریری نستعلیق

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
نوشته های اخیر

یک نظر بدهید

سفارش کالانامه اداری به کارخانه، معادن و ثبت شرکت