نامه درخواست مسکن، ملک، جاده

 در مقالات

نامه نگاری

برای نوشتن نامه های اداری مثل نامه درخواست مسکن، ملک، جاده، نامه اداری به کارخانه، معادن و ثبت شرکت، نامه درخواست صدور شناسنامه و… اصول و قواعد خاصی برای رعایت کردن وجود دارد که اگر به این اصول توجه نشود سبب بی احترامی به مخاطب می شود.

 

نامه اداری

نامه درخواست مسکن، ملک، جاده

اعتراض به تقاضای ثبت ملک

به نام خدا

تاریخ……………………………

رئیس محترم اداره ثبت و اسناد شهرستان………………..

سلام علیکم. با کمال احترام به عرض عالی می رساند که دو دانگ از خانه باغچه پلاک ………… که از طرف خانم/آقای ………. به موجب آگهی شماره ……………….. تقاضای ثبت شده است متعلق به اینجانب ………………. می باشد . بدین وسیله اعتراض خود را تقدیم می دارم. خواهشمندم که از صدور ورقه مالکیت خودداری بشود تا نتیجه از طرف دادگاه معلوم گردد.

نشانی…………..تلفن ………                                                                                   سپاسگزارم امضاء………….

نامه درخواست مسکن

تقاضای دریافت مسکن

به نام خدا

تاریخ………………….

رئیس محترم اداره ………………. شهرستان…………

سلام علیکم. این جانب …………. به شماره شناسنامه …………… صادر از …….. تاریخ تولد ……….. ساکن شهرستان …………….. مدت …… سال است کارمند این اداره می باشم. در تمام این مدت وظایفم را صادقانه انجام داده ام و چند فقره تشویق مؤید عرایضم می باشد. با توجه به مشکلات مالی و نداشتن مسکن و داشتن پنج سرعایله تقاضا دارم دستور فرمایید که یک دستگاه از خانه های سازمانی این اداره را به این حقیر واگذار کنند و مرا از نگرانی و سرگردانی نجات دهند.

نشانی …………………………………………. تلفن ………………..                                     متشکرم………………امضاء

نامه درخواست مسکن، ملک، جاده

نامه به وزارت راه و ترابری/نامه به وزارت جهاد سازندگی، تقاضای احداث جاده

به نام خدا

تاریخ……………………………

رئیس محترم وزارت راه و ترابری شهرستان……………………

با عرض سلام و خسته نباشید به استحضار می رساند که ما اهالی ده ……. که به امر کشاورزی و دامپروری اشتغال داریم از یک راه خوب ارتباطی با شهر های اطراف محرومیم و مجبوریم که برای انتقال کالاهای خود از چهارپایان استفاده کنیم که همین انتقال کند باعث فساد محصولات به ویژه محصولات لبنی می شود. در ضمن هر وسیله نقلیه موتوری که به محل ما می آید دچار نقص فنی می شود و از ادامه مسیر می ماند.

لذا تقاضا داریم که دستور بفرمایید تا اقدامات لازم در جهت ساخت جاده و با تسطیح و آسفالت جاده قبلی صورت گیرد. در ضمن مردم و اهالی خوب ده …………. از هرگونه کمکی فروگذار نمی کنند.

نشانی ………………………………… تلفن ……………….                                      با تقدیم احترامات، اهالی ده……..

آموزش خوشنویسی با خودکار

یکی از اصول مهم نوشتن نامه خوش خط و تمیز بودن آن نامه است. پکیج آموزش خوش خطی ارائه شده در اینجا توسط استاد سجاد مهری ( مدرس خوشنویسی و نقاشیخط ) تهیه و تولید شده که به صورت قطعی و با اطمینان کامل پر محتواترین و ارزنده ترین مجموعه ارائه شده در این زمینه در ایران می باشد، این مجموعه کاملا خود اموز بوده و قابل استفاده برای سنین ۱۰ سال به بالا می باشد. که شما به کمک آن می توانید خط خود را زیبا کنید.

یک مجموعه ۱۲ جلسه ای شامل ۷ ساعت فیلم آموزشی باکیفیت که به شما کمک میکند تا خط خودکاری خود را زیبا کنید. این مجموعه شامل آموزش نوشتن صحیح و اصولی حروف و اتصالات آن است که به شما این امکان را میدهد که بارها و بارها آموزش را مشاهده کرده و پس از فرا گرفتن با استفاده از سرمشق هایی که تهیه شده تمرین کرده و نتیجه هایی بسیار فراتر از تصورتان بدست بیاورید.

خوش خطی

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

error: Content is protected !!

Notice: Undefined index: prnt_scr_msg in /home/khoshkhat/domains/khosh-khati.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-content-copy-protector/preventer-index.php on line 171
نامه اداری به کارخانه، معادن و ثبت شرکتنامه اداری برای درخواست بیمه و ضمانت نامه