نامه های اداری مدرسه (بخش پنجم)

 در مقالات

نامه های اداری مدرسه

نوشتن نامه اصول خاصی دارد که حتما باید رعایت شود ما مقاله ای تحت عنوان اصول نامه نگاری برای شما عزیزان قرار داده ایم که می تواند شما را به توانایی بالایی در نوشتن نامه برساند، برای مطالعه آن روی نام آن کلیک کنید.

نامه اداری در کشور ما ایران بسیار حائز اهمیت است. نزدیک به تمام فعالیت های اداری و رسمی با ارائه مستندات و نامه های رسمی قابل انجام است. علی رغم اهمیت نامه اداری در انجام شدن سریع تر کارها، بسیاری از افراد همچنان روش نوشتن صحیح و درست یک نامه اداری را نمیدانند با خواندن مقاله چطور یک نامه اداری بنویسیم؟ این روش را به شما می آموزیم.

نامه اداری

نمونه نامه های اداری مدارس

تقاضای تاسیس دبستان/راهنمایی/دبیرستان

به نام خدا

تاریخ……………………

رئیس محترم اداره آموزش و پرورش استان ……………………

با عرض سلام احترام به عرض می رساند که به سبب افزایش زیاد دانش آموزان منطقه …………….. شهرستان ……………….. احتیاج به احداث یک باب دبستان راهنمایی دبیرستان در این منطقه محسوس است. باتوجه به عرایض بالا خواهشمندیم نسبت به تأسیس یک باب دبستان / راهنمایی/ دبیرستان در این منطقه دستورات لازم صادر شود. .

بدیهی است که ساکنان این منطقه از هیچ گونه کمک فکری و مادی در حد توان خود فروگزار نخواهند کرد. این حقیر به نمایندگی از طرف تمامی پدران و مادرانی که خواستار تحصیل فرزندانشان در دبستان راهنمایی دبیرستان جدید هستند از جنابعالی تشکر می کنم.

امضای تمام متقاضیان و نماینده آنان:

یاد آوری: این گونه نامه ها را به جهاد مدرسه سازی استان نیز می توان نوشت

نامه های اداری مدارس

درخواست مدارک تحصیلی

به نام خدا

تاریخ……………………..

اداره محترم آموزش و پرورش شهرستان …………………….

با سلام و درود فراوان، خواهشمند است کلیه مدارک تحصیلی اینجانب ………………… فرزند……….. به شماره شناسنامه ………….. صادر ……. تاریخ تولد….. را که در سال …………………از دبیرستان…………… فارغ التحصیل شده ام، به کارگزینی دانشکده مهندسی کشاورزی شهرستان ………… ارسال نمایید. نشانی…………………………………………………………………………………. تلفن……………………….

سپاسگزارم …………….

نمونه نامه های اداری مدارس

تقاضای تاسیس کلاس اضافی توسط یک سرباز معلم(آموزگار)

به نام خدا

تاریخ……………………

مقام محترم اداره آموزش و پرورش ……………. جهاد مدرسه سازی

با عرض سلام و آرزوی موفقیت برای شما و همکارانتان، احتراما به استحضار می رساند که اینجانب به شماره شناسنامه ……………. مدتی است به عنوان سرباز معلم در روستای ………… از توابع ………………. استان ……… مشغول انجام وظیفه می باشم. از آنجایی که در روستای مذکور فقط یک مدرسه دوکلاسه وجود دارد و گنجایش اکثریت دانش آموزان را ندارد، خواهشمند است دستور فرمایید دست کم، دو کلاس دیگر به کلاسهای این مدرسه اضافه کنند تا استعداد و انرژی این ذخیره های آینده کشور به هدر نرود قابل ذکر است که اهالی روستا از هرگونهکمکی دریغ ندارند. پیشاپیش از مساعدت جنابعالی در این امر خیر تشکر می شود.

امضای اهالی روستا:

آموزش خوشنویسی با خودکار

یکی از اصول نوشتن نامه زیبا و خوانا نوشتن نامه است. اگر قصد تغییر در دست خط تان را دارید ما محصولی رابه شما معرفی کنیم که به کمک آن می توانید حتی با داشتن یک استعداد متوسط تغییر چشم گیری در دست خطتتان بوجود آورید. آموزش خط تحریری و خوشنویسی با خودکار از محصولاتی است که می توانید بدون نگرانی از آن استفاده کنید زیرا یک پکیج تضمینی است.

مجموعه خوش خطی ارائه شده در اینجا توسط استاد سجاد مهری ( مدرس خوشنویسی و نقاشیخط ) تهیه و تولید شده که به صورت قطعی و با اطمینان کامل پر محتواترین و ارزنده ترین مجموعه ارائه شده در این زمینه در ایران می باشد، این مجموعه کاملا خود اموز بوده و قابل استفاده برای سنین ۱۰ سال به بالا می باشد.

یک مجموعه ۱۲ جلسه ای شامل ۷ ساعت فیلم آموزشی باکیفیت که به شما کمک میکند تا خط خودکاری خود را زیبا کنید. این مجموعه شامل آموزش نوشتن صحیح و اصولی حروف و اتصالات آن است که به شما این امکان را میدهد که بارها و بارها آموزش را مشاهده کرده و پس از فرا گرفتن با استفاده از سرمشق هایی که تهیه شده تمرین کرده و نتیجه هایی بسیار فراتر از تصورتان بدست بیاورید.

آموزش خوشنویسی با خودکار

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نامه های اداری مدرسه4نامه های اداری مدرسه