نامه های مربوط به اداره دارایی-مالیات-مناقصه-مزایده

 در مقالات

نامه نگاری

نوشتن نامه های اداری مثل نوشتن نامه های مربوط به اداره دارایی-مالیات-مناقصه-مزایده و…. نیازمند اصول خاصی است. برای آگاهی از این اصول مقاله زیر را با دقت مطالعه کنید.

اصول نامه نگاری اداری

نمونه نامه به اداره مالیات

نامه به اداره مالیات-درخواست رسیدگی مجدد

به نام خدا

تاریخ………………………..

رئیس محترم اداره مالیات حوزه …………….. شهرستان………… بعد از سلام، با کمال احترام به عرض می رساند. این جانب ….. صاحب مغازه ……. به پلاک …. واقع در بازار ….. می باشم. در سال جاری …… از طرف آن اداره برگ مالیاتی به شماره …………… به مبلغ …………….. به نام اینجانب صادر شده است. اینک به عرض عالی می رسانم که رقم مالیات صادر شده نسبت به مغازه های همجوار بیشتر می باشد. خواهشمندم دستور فرمایید در این مورد رسیدگی مجدد گردد و بدهی مالیاتی حقیقی این حقیر معلوم شود که مزید تشکر است.

نشانی……………………… تلفن …………..                                                                             سپاسگزارم امضاء

مدارک: ۱ – فتوکپی جواز کسب 

۲ – فتوکپی برگ مالیاتی سال

نمونه نامه به اداره دارایی

شکایت به اداره دارایی

به نام خدا

تاریخ…………………….

اداره محترم حوزه مالیاتی شماره …………… شهرستان ……………… سلام علیکم. این جانب ………. داری شماره شناسنامه ……………. تاریخ تولد………………… کد مالیاتی ………….. مالیات سال گذشته ……. خود را مطابق قانون …………… پرداخته و قبض رسید دریافت داشته ام، با این حال بر اثر پاره ای سوء تفاهمات از طرف بازرسان آن اداره محترم میزان مالیات اینجانب امسال بیش از حد معمول تعیین گردیده است. بدین جهت از رئیس محترم آن اداره تقاضا دارم دستور فرمایند مجددا دفتر تجاری و میزان عایدات و مخارج این حقیر کاملا مورد بررسی قرار گیرد تا صحت اظهاراتم به آن اداره محترم ثابت شود. امیدوارم این موضوع مورد توجه رئیس محترم کمیسیون دارایی آن حوزه قرار گیرد و باعث آسودگی خاطر این بنده گردد.

نشانی ……………………………………………………. تلفن ……………………                با تقدیم احترامات امضاء……….

نمونه نامه مزایده

آگهی مزایده

به نام خدا

تاریخ………………………..

شرکت (سازمان) …. در نظر دارد… دستگاه …………. از طریق مزایده به فروش برساند بنابراین علاقه مندان می توانند جهت هرگونه اطلاع حداکثر تا پایان وقت اداری روز …… تاریخ …… به شرکت (سازمان)……….. به نشانی ……………………………….. مراجعه نمایند.

روابط عمومی شرکت (سازمان) ….

نمونه نامه مناقصه

آگهی مناقصه

به نام خدا

تاریخ …………

نظر به اینکه شرکت …… در نظر دارد … دستگاه … خریداری نماید. از کلیه شرکتها و افراد حقوقی که مایل به شرکت در مناقصه فوق الذکر می باشند دعوت می شود جهت دریافت اوراق و اسناد مناقصه از تاریخ ……… به مدت ………… به نشانی ……………………….. دبیرخانه ………. مراجعه نمایند.

روابط عمومی شرکت……………….

آموزش خط تحریری

یکی از اصولی ترین کار هایی که برای نوشتن نامه باید انجام داد این است که بتوانیم نامه ای بنویسیم که مرتب، زیبا و خوش خط باشد. 

آموزش خوشنویسی با خودکار یکی از شیوه هایی می باشد که هر فرد با استعداد متوسط میتواند به کار گیرد تا دستخطی زیبا و چشم نواز و دوست داشتنی داشته باشد.

مجموعه خوش خطی ارائه شده در اینجا توسط استاد سجاد مهری ( مدرس خوشنویسی و نقاشیخط ) تهیه و تولید شده که به صورت قطعی و با اطمینان کامل پر محتواترین و ارزنده ترین مجموعه ارائه شده در این زمینه در ایران می باشد، این مجموعه کاملا خود اموز بوده و قابل استفاده برای سنین ۱۰ سال به بالا می باشد.

یک مجموعه ۱۲ جلسه ای شامل ۷ ساعت فیلم آموزشی باکیفیت که به شما کمک میکند تا خط خودکاری خود را زیبا کنید. این مجموعه شامل آموزش نوشتن صحیح و اصولی حروف و اتصالات آن است که به شما این امکان را میدهد که بارها و بارها آموزش را مشاهده کرده و پس از فرا گرفتن با استفاده از سرمشق هایی که تهیه شده تمرین کرده و نتیجه هایی بسیار فراتر از تصورتان بدست بیاورید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

error: Content is protected !!

Notice: Undefined index: prnt_scr_msg in /home/khoshkhat/domains/khosh-khati.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-content-copy-protector/preventer-index.php on line 171
نامه به شرکت مخابراتنامه برای معافیت سربازی