نمونه متن نامه درخواست پرداخت بدهی

 در مقالات

نمونه متن نامه درخواست پرداخت بدهی

نامه های اداری مثل نامه اداری پرداخت بدهی، نامه اداری برای درخواست بیمه و ضمانت نامه، نامه به نیروی انتظامی یا هر نامه ی اداری دیگری نامه هایی هستند که برای نوشتن آن ها باید دقت زیادی را به خرج داد و نیازمند رعایت کردن اصول و ضوابط خاصی برای برای نوشتن آن هاست که در صورت رعایت نکردن آن ها ممکن است موجب بی احترامی به مخاطب شود. پس برای اطلاع از این اصول مقاله زیر را مطالعه کنید.

نمونه متن نامه درخواست پرداخت بدهی

تاخیر در پرداخت بدهی

به نام خدا

تاریخ………………………….

دوست عزیزم آقای /سرکار خانم………

سلام علیکم. احتراما توجه شما را برای آخرین بار به نامه های خودمان به تاریخ های ……….. و …… که بی پاسخ مانده است جلب می نمایم. یادآور می شوم که این نامه را آخرین نامه به حساب بیاورید که اگر حاضر به پرداخت بدهی خود نشوید مجبورم که از راه قانونی اقدام کنم زیرا این جانب نیز در مقابل بدهی دیگران تعهد دارم. نشانی:………………………………………………… تلفن …………………….  سپاسگزارم امضاء:

یادآوری: بهتر است در نامه، مبلغ بدهی نیز گوشزد شود.

آموزش خوشنویسی با خودکار

اگر در اصول نامه نگاری مطالعه کرده باشید یکی از مهم ترین و اصلی ترین کارها برای نوشتن نامه این است که نامه خوش خط و تمیز باشد.در اینجا محصولی را برای شما معرفی می کنیم که به کمک آن می توانید دست خط خود را زیبا کنید و زیبا ترین نامه هارا بنویسید.

آموزش خوشنویسی با خودکار یکی از شیوه هایی می باشد که هر فرد با استعداد متوسط میتواند به کار گیرد تا دستخطی زیبا و چشم نواز و دوست داشتنی داشته باشد.

مجموعه خوش خطی ارائه شده در اینجا توسط استاد سجاد مهری ( مدرس خوشنویسی و نقاشیخط ) تهیه و تولید شده که به صورت قطعی و با اطمینان کامل پر محتواترین و ارزنده ترین مجموعه ارائه شده در این زمینه در ایران می باشد، این مجموعه کاملا خود اموز بوده و قابل استفاده برای سنین ۱۰ سال به بالا می باشد.

یک مجموعه ۱۲ جلسه ای شامل ۷ ساعت فیلم آموزشی باکیفیت که به شما کمک میکند تا خط خودکاری خود را زیبا کنید. این مجموعه شامل آموزش نوشتن صحیح و اصولی حروف و اتصالات آن است که به شما این امکان را میدهد که بارها و بارها آموزش را مشاهده کرده و پس از فرا گرفتن با استفاده از سرمشق هایی که تهیه شده تمرین کرده و نتیجه هایی بسیار فراتر از تصورتان بدست بیاورید.

آموزش خوشنویسی با خودکار و مداد را به سادگی و در مراحل مختلف به صورت گام به گام با کیفیت آموزشی بسیار بالا بر روی موبایل و یا تبلت خود داشته باشید، این اپلیکیشن بر روی دستگاه های با سیستم عامل اندروید قابل نصب بوده و شامل آموزش کامل همه حروف الفبای فارسی، اتصالات و ترکیبات میباد و همچنین دارای مشقنامه و درسنامه جهت اموزش و تمرین بیشتر می باشد.

اپلیکیشن خوش خطی

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

error: Content is protected !!

Notice: Undefined index: prnt_scr_msg in /home/khoshkhat/domains/khosh-khati.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-content-copy-protector/preventer-index.php on line 171
نامه اداری برای درخواست بیمه و ضمانت نامهیادداشت و رسید وجه - امانت