نمونه درس و سرمشق آموزش خط تحریری سایت خوش خطی دات آی آر

 در آموزش خط تحریری خودکاری

نمونه درس و سرمشق آموزش خط تحریری سایت خوش خطی دات آی آر

آموزش خط تحریری منتشر شده در سایت خوش خطی دات ای ار به جرات و با قطعیت کاملترین و پیشرفته ترین اموزش خوشنویسی با خودکار می باشد که برای هنرجویان قرار داده شده است، علاوه بر مجموعه های اموزشی جهت ادامه پیشرفت و بهره وری بهتر و بیشتر توصیه میشود که از کلاس های اموزش مجازی سایت خوش خطی نیز استفاده شود در این کلاس ها علاوه بر ارائه فیلم های اموزشی، سرمشق و درسنامه و همچنین تمرینات مختلفی ارائه میشود که در ادامه برای آشنایی شما عزیزان با این موارد نمونه هایی کوتاه از آنها قرار داده شده است.

توجه کنید که این نمونه از فیلم ها با حجم پایین و کیفیت پاین می باشند و آموزش اصلی با کیفیت بسیار بالاتری ارائه می شود همچنین نمونه سرمشق و درسنامه و تمرین هم به جهت سهولت در دانلود با کیفیت یک سوم نسبت به نمونه اصلی گذاشته شده و در حالت اصلی که برای هنراموزان کلاس های مجازی ارسال میوشد کیفیت تصاویر ۳۰۰Dpi می باشد که بالاترین کیفیت برای استفاده و حتی پرینت می باشد.

سرفصل-های-آموزش-خط-تحریری-سات-خوش-خطی

 آموزش خط نستعلیق مقدماتی:

آموزش خط نستعلیق خودکاری مقدماتی که در ۱۲ جلسه طراحی شده است و همراه ۲ جلسه پیش درس ارائه می شود مجموعه فیلم های هر جلسه به همراه فایل های سرمشق و درسنامه و تمرین برای علاقمندان در سایت قرار داده شده است هم چنین این مجموعه اموزشی بر روی دی وی دی نیز عرضه شده است، علاوه بر موراد فوق جلسات اموزشی و رفع اشکال در کلاس های مجازی هم ارائه می شود که در ادامه میتوانید نمونه های کوتاهی از فیلم های آموزشی و فایل های سرمشق و تمرین را مشاهده کنید.

آموزش خط تحریری تکمیلی:

آموزش خط تحریری دوره تکمیلی در ادامه مباحث اموزشی خط نستعلیق مقدماتی می باشد که سرفصل های ارائه شده در این دوره به اختصار در بالا آورده شده است، و جهت ارائه آموزش های پیشرفته تر و ارائه ترکیبات و نوشته های هنری می باشد برخی از آموزش های ارائه شده را به توضیح زیر می توان بیان کرد.

آموزش های تصویری در قالب سرمشقی مشتمل بر آشنایی با شیوه ترکیب حروف و کلمات سرمشق در قالب سطر
معرفی کلیه ترکیبات حروف و کلمات در سرمشق ارایه شده
بررسی ترکیبات مختلف سطر ارایه شده
و معرفی کلمات مشابه و هم خانواده با کلمات موجود در سرمشق
تحریر نهایی سرمشق و ارایه به هنرجو همراه با تصحیح تصویری تمرینات هنرجو بصورت کاملا اختصاصی

در ادامه میتوانید نمونه های فیلم ها و سرمشق و درسنامه ها را مشاهده کنید.

آموزش خط تحریری پیشرفته:

آموزش زیبا نویسی و خوشنویسی به وسیله خودکار در حد اعلی و بسیار هنری می باشد که با رعایت ضخامت و ظرافت می باشد و شما با استفاده از نوک خودکار می توانید نوشته هایی همانند قلم نی را تحریر کنید و در ادامه توضیحات کلی مجموعه را مشاهده می کنید.

شناخت ظرافت و ضخامت یا قوت و ضعف در حروف الفبا

آشنایی با کشیده ها ، اولویت های کشیده نویسی و جایگاه آنها
 قواعد سطر نویسی و بیت نویسی
 اصول متن نویسی و کتابت صفحات
 شعر نویسی و اصول صفحه بندی
 ترکیبی نویسی و صفحه آرایی

نمونه های فیلم های اموزشی و هم چنین سرمشق و درس نامه ها را در زیر مشاهده می کنید.

لازم به ذکر است که برای راحتی شما عزیزان در مشاهده یا دانلود نمونه دروس کیفیت فیلم پایین آورده شده است.

 

download

darsname-ye tamrin-ghaf tamrin-kaf

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
نوشته های اخیر

یک نظر بدهید

error: Content is protected !!

Notice: Undefined index: prnt_scr_msg in /home/khoshkhat/domains/khosh-khati.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-content-copy-protector/preventer-index.php on line 171
خوش خطی