نمونه نامه های اداری شکایات وامور قضایی(بخش دوم)

 در مقالات

نامه های اداری

در هر اداره و ارگانی که بروید متوجه میشوید که بخش زیادی از کارشان از طریق نامه نگاری انجام می شود. نامه نگاری و نوشتن نامه های رسمی و اداری بخش مهمی از زندگی شغلی محسوب می شود که باید برای آن اصولی را رعایت کرد که در صورت رعایت نکردن این اصول می تواند توهین به اداره یا شخص مخاطب به حساب بیاید. پس ما برای شما مقاله ای آماده کرده ایم تحت عنوان اصول نامه نگاری که با مطالعه ی آن همه ی اصول به شما آموزش داده می شود. همچنین اگر شما نیاز داشته باشید که نامه برای شکایت کردن یا امور قضایی بنویسید ما در این مقاله نمونه نامه های اداری شکایت و امور قضایی را قرار داده ایم که می تواند کمک بسیار زیادی برای نوشتن نامه های اداری قضایی به شما بکند.

نامه اداری

نمونه نامه های اداری شکایات

شکایت رسیدگی به چک بی محل

باسمه تعالی

تاریخ……………………………

رئیس محترم دادسرای شهرستان …………………..

بعد از سلام، احتراماً به عرض عالی می رساند:

آقای ………… چکی به شماره……………. به عنوان بانک …………. شعبه ……………….. کد….. شماره حساب …………………..در تاریخ………………. به نام این جانب…………… به مبلغ……………….. صادر نموده است که بدون محل می باشد.خواهشمند است در این مورد رسیدگی فرمایید.

مدارک زیر ضمیمه است

۱- فتوکپی چک

۲۔ فتوکپی گواهی بانک دال بر عدم پرداخت وجه چک

٣- اظهارنامه

نشانی کامل و تلفن…………………………………………………………..                                            سپاسگزارم ………

نمونه نامه هابی اداری شکایات و امور قضایی

نامه به دادگاه انقلاب اسلامی تقاضای رفع مزاحمت

به نام خدا

تاریخ……………………………

رئیس محترم دادگاه انقلاب اسلامی شهرستان ………………

سلام علیکم، احترام به عرض عالی می رسانم که زمین زراعی این جانب …………. مورد تجاوز آقای …………….. قرار گرفته و به مدت…………… ماه سال است که مورد استفاده او قرار می گیرد. در حالی که تمام مدارک موجود، بر مالکیت این جانب دلالت دارد و اسناد و مدارک ضمیمه نامه است. لذا از ساحت مقدس دادگاه تقاضا دارم نسبت به رفع مزاحمت و تصرف عدوانی آقای….. اقدام لازم به عمل آید.

نشانی ……………………………………………… تلفن ……………….          سپاسگزارم امضاء………………

نمونه نامه های اداری شکایات

نامه به دادسرا در خواست تعقیب امانت خوار

به نام خدا

تاریخ …………………..

رئیس محترم دادسرای …………….

سلام علیکم، با کمال احترام به عرض عالی میرساند اینجانب ………….. نام پدر ……………. به شماره شناسنامه ………………… اسناد و مدارک……./اشیاء……. را نزد آقای …… ساکن …………. شاغل در حرفه ……………………. به رسم امانت گذاشته بودم ولی متأسفانه دریافتم که ایشان خیانت در امانت کرده است لذا از شما تقاضا دارم دستور فرمایید نسبت به رسیدگی فوری و تعقیب شخص مذکور و استرداد اموال امانتی و رد آن به اینجانب اقدامات لازم صورت گیرد. صورت اشیاء و اسناد امانتی ضمیمه نامه است.

نشانی…………………………………. تلفن ………………..                                                     سپاسگزارم……………..

یادآوری: بهتر است نوع خیانت معلوم شود.

آموزش خوشنویسی با خودکار

برای نوشتن نامه های زیبا ما پکیج آموزش خوشنویسی با خودکار را به شما پیشنهاد می دهیم. مجموعه فوق شامل دو محصول بی نظیر و کامل در زمینه آموزش خط تحریری و خوشنویسی با خودکار می باشد، یکی مجموعه آموزش خط تحریری نستعلیق خوش خطی از استاد سجاد مهری که کاملترین و جامع ترین مجموعه مالتی مدیا در زمینه یادگیری و آموزش خوشنویسی با خودکار می باشد و شامل بیش از ۶/۵ ساعت فیلم آموزشی است، و دیگری کتاب دانشنامه آموزش خط تحریری از استاد سید مهدی محمودی که کاملترین کتاب مصور و رنگی در زمینه آموزش خط تحریری می باشد.

پکیج ویزه خط تحریری نستعلیق

دکمه خرید
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

error: Content is protected !!

Notice: Undefined index: prnt_scr_msg in /home/khoshkhat/domains/khosh-khati.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-content-copy-protector/preventer-index.php on line 171
نمونه نامه های اداری شکایات1نمونه نامه های اداری شکایات