نمونه نامه های اداری شکایات وامور قضایی(بخش سوم)

 در مقالات

نامه نگاری اداری

نامه نگاری اداری بخش مهمی از زندگی شغلی به حساب می آید و هرکس برای نوشتن یک نامه اداری خوب نیاز به آموزش و یادگیری اصول نامه نگاری دارد. حتی اگر شما نیاز به نوشتن نامه اداری نداشته باشید در زندگی روزمره گاهی انسان نیاز به نوشتن نامه های اداری شکایات و نامه هایی که مربوط به امور قضایی می شود دارد ما در این مقاله برای شما نمونه نامه های اداری شکایات و امور قضایی را قرار داده ایم که شما با کمک آن ها بتوانید نامه ی مورد نظر خود را بنویسید.

  1. نمونه نامه های اداری شکایات و امور قضایی بخش اول
  2. نمونه نامه های اداری شکایات و امور قضایی بخش دوم
نامه نگاری اداری شکایات

نمونه نامه های اداری شکایات وامور قضایی

نامه به کانون وکلا شکایت از وکیل

به نام خدا

تاریخ…………………………..

رئیس محترم کانون وکلای شهرستان …………….

سلام علیکم، به عرض عالی میرساند اینجانب ……. به شماره شناسنامه ……………. شاغل در حرفه ………………. در مورد تعقیب دعوایی به آقای ……………… وکیل پایه …………. دادگستری شهرستان ………………. وکالت دادم تا به حل و فصل دعوی از جانب من بپردازد ولی ایشان به علت تسامح در کار و تبانی با طرف مقابل یا وکیلش موجب شد تا رای دادگاه به زیان این جانب باشد لذا از شما تقاضا دارم دستور فرمایید تا نسبت به این موضوع رسیدگی شود.

نشانی ………………….                                                                                               سپاسگزارم امضاء ………..

یادآوری: یا وزارت دادگستری _ دادگاه انتظامی وکلا

 

نمونه نامه های اداری شکایات

نامه به دادگاه انقلاب اسلامی درخواست تعقیب شاهد دروغگو

به نام خدا

تاریخ……………………..

مقام محترم دادستان ……………….

بعد از عرض سلام. احتراما به استحضار می رساند که آقای ………….. در دادگاه عالی جنایی در تاریخ …………………. علیه اینجانب …………………. ساکن …………………. شهادت داده، که در رای دادگاه موثر بوده است. چون بنابر دلایل زیر دروغ بودن شهادت وی روشن گردیده است از شما تقاضا دارم دستور فرمایید تا نسبت به تعقیب وی اقدامات لازم صورت گیرد.

سپاسگزارم امضاء ………………………………

نمونه نامه های اداری شکایات و امور قضایی

نامه به دادسرا در خواست تعقیب مفتری

به نام خدا

تاریخ…………………………..

رئیس دادسرای …………………

بعد از عرض سلام. با کمال احترام به عرض عالی می رساند که آقای …………… از روی عناد و بر خلاف واقعیت به این جانب تهمت و افترا زده است لذا از محضر شما تقاضا دارم که بر طبق مواد قانونی نسبت به تعقیب شخص مذکور اقدام فرمایید.

نشانی و تلفن ……………………….                                                                       با تقدیم احترام امضاء ……………

 

آموزش خوشنویسی با خودکار

یکی از اصول مهم نامه نگاری، نوشتن نامه با خط زیبا و مرتب نوشتن نامه است ما محصولی را به شما معرفی می کنیم که به کمک آن می توانید نامه ی خود را با بهترین و زیبا ترین خط بنویسید. پکیج اموزش خوشنویسی با خودکار توسط استاد سجاد مهری ( مدرس خوشنویسی و نقاشیخط ) تهیه و تولید شده که به صورت قطعی و با اطمینان کامل پر محتواترین و ارزنده ترین مجموعه ارائه شده در این زمینه در ایران می باشد، این مجموعه کاملا خود اموز بوده و قابل استفاده برای سنین ۱۰ سال به بالا می باشد. آموزش خوشنویسی با خودکار و مداد را به سادگی و در مراحل مختلف به صورت گام به گام با کیفیت آموزشی بسیار بالا بر روی موبایل و یا تبلت خود داشته باشید، این اپلیکیشن بر روی دستگاه های با سیستم عامل اندروید قابل نصب بوده و شامل آموزش کامل همه حروف الفبای فارسی، اتصالات و ترکیبات میباد و همچنین دارای مشقنامه و درسنامه جهت اموزش و تمرین بیشتر می باشد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

error: Content is protected !!

Notice: Undefined index: prnt_scr_msg in /home/khoshkhat/domains/khosh-khati.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-content-copy-protector/preventer-index.php on line 171
نمونه نامه های اداری شکایاتنمونه نامه های اداری شکایات4