نمونه وکالتنامه رسمی وشرکتنامه

 در مقالات

اصول نامه نگاری اداری

نامه پیامی است که شما به ضرورت به دوست، آشنا، دبیر و یا خویشاوندان خود می نویسید. نامه ابتدایی ترین وسیله ارتباط با نقاط دور دست است ولی جذابیت نامه و مجال گفتگو در مورد بحثهای طولانی در نامه باعث شده که وجود تلفن و … از اهمیت نامه در موارد مذکور نکاهد. زیرا مثلا هزینه های تلفن راه دور در گفتگو های طولانی بسیار زیاد است در حالی که هزینه نامه با تمام جذابیتهای آن بسیار کمتر است.

نامه را می توان کاربرد عملی ادبیات در زندگانی دانست و می توان تمام مهارت های روح بخش ادبی را در آن گنجاند. ولی در جهان پر مشغله کنونی نامه تنها در کارهای اداری کاربرد وسیع دارد و متاسفانه کمتر کسی است که با نامه رسالت خویش را انجام و روح خوانندگان را صیقل دهد. اما اگر تمایل دارید که نامه بنویسید، اگر نامه شما با خط خوانا، زیبا و با آموزش خوش خطی نوشته شده باشد تاثیر بسیار زیادی بر روی خواننده می گذارد و خواننده از نامه ی شما لذت میبرد.

نوشتن نامه اداری مانند نوشتن نامه ی دوستانه و خویشاوندی نیست، نوشتن نامه ی اداری اصول خاصی دارد که ابتدا برای فهمیدن اصول نامه نگاری لطفا کلیک کنید.

ما در این مقاله نمونه وکالتنامه رسمی و شرکتنامه ها را برای شما قرار داده ایم که از آن ها برای نوشتن نامه های خود می توانید استفاده کنید.

نمونه وکالتنامه رسمی وشرکتنامه

نمونه متن وکالتنامه رسمی

صورت کلی یک وکالتنامه

به نام خدا

تاریخ……………………….

موکل:خانم/آقای……….. فرزند …………… شماره شناسنامه ………… صادر از …………… تاریخ تولد ………….. ساکن خیابان ……………… کوچه …………. پلاک …………………. تلفن ……………….

وکیل : خانم/آقای ……………… فرزند ………………. شماره شناسنامه …………. صادر از ………….. متولد ………………… ساکن خیابان ……. کوچه …………. پلاک ………… تلفن………….

مورد وکالت: ……….

حدود اختیارات وکیل: ……………………..

امضای موکل/نام_نام خانوادگی      امضای وکیل/نام_نام خانوادگی       امضای شاهد/نام_نام خانوادگی       امضای شاهد/نام_نام خانوادگی

 

 

نمونه وکالتنامه رسمی

به نام خدا

تاریخ………………….

این جانب …………….. فرزند …………. شماره شناسنامه ……………. صادر از ………… تاریخ تولد …… آقای/خانم ………… فرزند ………….. شماره شناسنامه …………. صادر از …………….. و تاریخ تولد …………. را وکیل قانونی خود قرار داده ام که در وصول طلب اینجانب از آقای/خانم ………. به نشانی ………….. به مبلغ ………………. ریال معادل ……………… تومان از تمام موارد قانونی استفاده کرده، مبلغ مزبور را دریافت کند و به اینجانب تحویل دهد و رسید دریافت دارد. امضای ایشان در حکم امضای اینجانب است.

امضای موکل/نام_نام خانوادگی      امضای وکیل/نام_نام خانوادگی       امضای شاهد/نام_نام خانوادگی       امضای شاهد/نام_نام خانوادگی

یادآوری: بهتر است در یکی از دفتر خانه های اسناد رسمی تصدیق امضا شود.

 

نمونه قرار داد شرکتنامه 

شرکتنامه

باسمه تعالی

تاریخ……………………..

بدین وسیله اعلام می دارد که این جانب ………. نام پدر………… به شماره شناسنامه ……… صادر از … تاریخ تولد …… با آقای …… نام پدر …… به شماره شناسنامه …… صادر از ….. تاریخ تولد …… با سرمایه اصلی ۴۰/۰۰۰/۰۰۰ریال معادل چهار میلیون تومان که هر کدام از طرفین شراکت مبلغ ۲۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال معادل دو میلیون تومان پرداخته ایم مغازه ….. واقع در خیابان ……… پلاک … از تاریخ …… دایر کرده ایم.

ما امضا کنندگان این شرکتنامه منعقد شده ایم که در سود و زیان و در پرداخت وجه اجاره و خرید و فروش اجناس و در تمام امور مربوط به شرکت مشارکت نماییم لذا این مغازه ……….. نامبرده شرکت دو نفره محسوب می شود و تمام چکهای صادره به امضای ما دو نفر قابل پرداخت است. این شراکت از این تاریخ تا مدت … سال به مرحله اجرا گذارده می شود و پس از انقضای مدت قرارداد ادامه فعالیت شرکت بستگی به نظر و توافق طرفین می باشد.

امضای طرفین…………………………………

امضای دو شاهد……………………………………….

یادآوری: بهتر است این شرکتنامه در یکی از دفاتر اسناد رسمی تصدیق امضاء شود.

آموزش خط تحریری و خوشنویسی با خودکار

برای نوشتن نامه های زیبا با دست خطی منحصر به فرد ما اپلیکیشنی را به شما معرفی می کنیم که به کمک آن می توانید با آموزش خط تحریری بهترین دست خط را داشته باشید.

آموزش خوشنویسی با خودکار و مداد را به سادگی و در مراحل مختلف به صورت گام به گام با کیفیت آموزشی بسیار بالا بر روی موبایل و یا تبلت خود داشته باشید، این اپلیکیشن بر روی دستگاه های با سیستم عامل اندروید قابل نصب بوده و شامل آموزش کامل همه حروف الفبای فارسی، اتصالات و ترکیبات میباد و همچنین دارای مشقنامه و درسنامه جهت اموزش و تمرین بیشتر می باشد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
1 (1 رای)
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

error: Content is protected !!

Notice: Undefined index: prnt_scr_msg in /home/khoshkhat/domains/khosh-khati.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-content-copy-protector/preventer-index.php on line 171
نمونه نامه های اداری شکایات4نوشتن اجاره نامه و نوشتن قولنامه