×
خانه » آموزش اینترنتی خوشنویسی خط تحریری » آموزش مجازی خط تحریری
06 مارس 2015

آموزش مجازی خط تحریری

آموزش مجازی خط تحریری و خوش خطی بصورت خصوصی

آموزش خوشنویسی با خودکار در تلگرام ، وایبر یا واتس اپ

mensajer

با توجه به پیشرفت روزافزون جایگاه دستگاه های همراه هوشمند در زندگی فردی هر فرد و همچنین گذراندن مدت زمان بالای افراد مختلف در فضای مجازی امروزه نیاز به یک روش نوین آموزشی از طریق این اپلیکیشن ها کاملا احساس می شود.

با گذراندن دوره های مجازی آموزش خط خودکاری با آموزش خوشنویسی سایت خوش خطی علاوه بر این که در زمان خود صرف جویی میکنید، میتوانید یک هنر بسیار ارزشمند را نیز آموخته و در بین دوستان و آشنایانتان متفاوت باشید!

خوش خطی

برخی از مزایای کلی که در دوره های آموزشی مجازی خوش خطی وجود دارد و میتواند دلیل مناسبی برای استفاده شما باشد:

 • آموزش خط تحریری برای همه سنین و همه مشاغل را ممکن می کند و دسترسی در هر مکانی و در هر جایی را برای شما امکان پذیر می کند.
 • آموزش خوشنویسی با خودکار به صورت اختصاصی بوده و برای هر هنرجو به صورت مجزا می باشد و سرمشق دهی و تصحیح سرمشق ها کاملا اختصاصی است، در حقیقت با ثبت نام و استفاده از این نوع آموزش همانند فردی هستید که به یک کلاس خصوصی رفته است با این تفاوت که کلاس را به منزل یا محل کار خود برده اید و در هر زمانی که شما راحت تر هستید از آن استفاده می کنید.
 • آموزش زیبا نویسی در این روش بسیار ساده و سریع می باشد چون شما هم فیلم آموزشی درس ها را دریافت می کنید و هم سرمشق های جدید را میگیرید و مهمتر از آن دریافت فیلم تصحیح سرمشق هر هنرجو به صورت اختصاصی است که باعث میشود پیشرفت را تا ۶۰% افزایش دهد.
 • کاهش هزینه ها نسبت به کلاس های حضوری بدون کاهش کیفیت نسبت به کلاس خصوصی و گروهی که بسیار بسیار به هنر آموز کمک می کند.
 • به دلیل وجود فیلم های آموزشی کاملا حرفه ای و نکته به نکته به صورت گام به گام میتوانید از همه نکات و منابع ممکن استفاده کنید و حرفه ای یک آموزش را تجربه کنید.
 • یکی دیگر از مزیت های برتر این روش آموزشی برای دوستانی است که در شهرهای مختلف هستند و امکان حضور در کلاس ها را ندارند همچنین این روش برای دوستانی که حتی خجالتی هستند امکان شرکت در کلاس را به صورت کامل فراهم می کند.
 • آموزش تلگرامی خط تحریر باعث میشود که در صرف وقت و زمان بسیار صرفه جویی شود و دیگر زمانی را برای رفت و آمد در مسیر و ترافیک تلف نکنند.
 • در کلاس آموزش مجازی چون به صورت خصوصی بوده و هر فرد مستقل آموزش می بیند هیچ احتیاجی نیست که کل کلاس برای گرفتن سرمشق یکسان منتظر مانده و در صورت موفق نبودن افراد کم استعدادتر هنرجویان موفق تر هم عقب بمانند بلکه هر خص بسته به استعداد و میزان توانمندی و پیشرفت خود سرمشق میگیرد پس دوستانی که استعداد بالاتری دارند با سرعت یالاتر و هنرجویانی که ضعیف تر هستند با سرعت متناسب خودشان پیشرفت می کنند و به این ترتیب موفقیت برای هر فردی حتمی و ۱۰۰% است.
 • به دلیل نیاز هنرجو ها به راهنمایی های تخصصی و یا مشاوره بیشتر روزهایی و ساعت مشخصی برای ارتباط مجزا با استاد در نظر گرفته شده که میتوانید در آن زمان ها علاوه بر ساعات کلاسی به پاسخ گرفتن سوالات خود بپردازید.
 • در کانال خوش خطی دات آی آر همچنین سرمشق ها و تمرینات برگزیده برخی هنرآموزان قرار داده میشود که میتوان با استفاده از آنها به تعداد بسیار بسیار بیشتری سرمشق تمرینی و نکات رفع اشکال دست پیدا کنید.
 • پیشبرد کلاس بر اساس برنامه کلاسی مشخص و مدون و از پیش تعیین شده که باعث انسجام و پیوستگی اموزش شده و به تشخیص استاد در نکاتی که هنرجو ضعیف تر هست تاکید بیشتری صورت میگیرد.
 • در پایان هر جلسه تمرین و سرمشق توسط استاد یک نمره ارزیابی تفکیک شده به شما تعلق میگیرد که این نکته بر اساس رعایت نکات مختلف فنی زیبا نویسی بوده و بعد از گذشت چند جلسه به راحتی میتواند بر اساس این نمرات به پیشرفت کارتان دقت کرده و از آن کمک بگیرید.
 • آموزش مجازی به دلیل این که از تکنولوژی و ابزار و وسایل پیشرفته روز استفاده می کند جذابیت را بالا می برد و باعث ایجاد انگیزه میشود و به همین دلیل هنرآموزان با اشتیاق بیشتری به این سمت حرکت می کنند علاوه بر آن با ذخیره سازی فیلم ها در زمان های مختلف امکان بازپخش و استفاده از آن فراهم می شود.
 • در شیوه آموزش مجازی به دلیل میل و رغبت هنرآموز که بر اساس اختیار ثبت نام میکند میتواند آهنگ آموزش را بر اساس توان و نیاز خود تنظیم کند بازدهی بسیار بالا تر می رود.

[box type=”note” align=”aligncenter” ] دوستان عزیز ، شما میتوانید برای ثبت نام در دوره های مجازی تلگرامی آموزش خوش خطی با آیدی @kelkesheydai در تلگرام و یا شماره های ۰۹۲۱۰۴۲۴۱۳۹  تماس بگیرید.[/box]

آموزش خط تحریری اصول و قواعد اصل اول مفردات
دیدن نوشته

آموزش-خط-تحریری-تلگرامی

سوالات رایج :

آیا برای آموزش مجازی احتیاجی به نرم افزار خاصی می باشد؟

 • خیر برای آموزش خط تحریری در دوره های مجازی هیچ گونه نرم افزار و اپلیکیشن خاصی وجود ندارد

آموزش خط خودکاری از طریق چه برنامه ای است؟

 • در حال حاضر به دلیل عمومیت نرم افزار تلگرام بین کاربران ایرانی از این اپلیکیشن استفاده میشود و اگر هنر آموزی تمایل داشته باشد از سایر نرم افزارها مانند واتساپ، لاین و وایبر هم استفاده میشود، ولی در آینده ممکن است با همه گیر شدن و محبوب شدن نرم افزارهای دیگر از سایر نرم افزار ها نیز استفاده شود.

آموزش چند سطح می باشد و هر دوره چند جلسه بوده و در چه فاصله زمانی برگزار میشود؟

 • آموزش مجازی خوشنویسی با خودکار دارای ۳ سطح مقدماتی، پیشرفته و تکمیلی می باشد و هر سطح ۱۰ جلسه کلاس است که به انتخاب هنرآموز می تواند در هر هفته ۱ یا ۲ جلسه برگزار شود که پیشنهاد سایت خوش خطی ۲ جلسه در هفته می باشد تا هم پیوستگی مطالب رعایت شود و هم هنرآموز فرصت کافی برای تمرین سرمشق جدید برای جلسه بعدی را داشته باشد.

آیا نسبت به کلاس های حضوری محدودیتی دارد؟

 • این نوع آموزش نه تنها نسبت به کلاس های حضوری محدودیتی ندارد بلکه به دلیل استفاده از فیلم های آموزشی و همچنین اشکال گیری های سرمشق های تمرین شده هنرجو به صورت تصویری به جرات از کلاس های حضوری موثر تر و مفید تر می تواند باشد.

آموزش مجازی به صورت خصوصی و اختصاصی است؟

 • بله این روش آموزشی برای هر هنرآموز به صورت کاملا اختصاصی است و برای هر نفر یک تصحیح مجزا بر روی سرمشق ها صورت میگیرد
آموزش خط تحریری و اموزش خوشنویسی با خودکار حروف س ش
دیدن نوشته

فیلم های آموزشی در اختیارمان گذاشته میشود؟

 • بله کلیه فیلم های آموزشی و فایل های سرمق و فیلم تصحیح در اختیار هنر جو قرا رداده میشود و میتواند با تکرار در زمان های مختلف درس را مرور کند در حقیقت هر کس بر اساس میزان پیشرفت و نیاز خودش میتواند از این شیوه آموزش کمک بگیرد تا پیشرفت کند.

آیا امکان برگزاری کلاس برای سازمان و ادارات وجود دارد؟

با توجه به نیاز و علاقمندی گسترده ای که کارمندان ادارات و نهادهای دولتی و غیر دولتی به چنین کلاس هایی دارند با هماهنگی با سایت خوش خطی میتوان چنین دوره هایی را حضوری یا غیر حضوری برگزار نمود که باعث بالارفتن بازدهی و کارایی کارمندان و تعامل بیشتر با ارباب رجوع شده و هم به صورت تخصصی یک هنر زیبا را می آموزند.

[box type=”note” align=”aligncenter” ] دوستان عزیز ، شما میتوانید برای ثبت نام در دوره های مجازی تلگرامی آموزش خوش خطی با آیدی @kelkesheydai در تلگرام یا شماره های ۰۹۲۱۰۴۲۴۱۳۹  تماس بگیرید.[/box]

آموزش-خوشنویسی-با-خودکار-مجازی

سرفصل-آموزش-خط-تحریریشهریه-دوره-مجازینمونه-درس-و-سرمشق-دوره-مجازیUntitled-1نمونه-پیشرفت-هنرجو

[box type=”note” align=”aligncenter” ] دوستان عزیز ، شما میتوانید برای ثبت نام در دوره های مجازی تلگرامی آموزش خوش خطی با آیدی @kelkesheydai در تلگرام یا شماره های ۰۹۲۱۰۴۲۴۱۳۹ و ۰۹۱۳۷۲۱۸۲۸۰  تماس بگیرید.[/box]

سجاد مهری

مدرس خوشنویسی و نقاشی خط

6 پاسخ به “آموزش مجازی خط تحریری”

 1. مرتضي گفت:

  سلام
  ميخواستم در کلاسهاي آموزش خوشنويسي تحرير با خودکار مجازي شرکت کنم در تلگرام
  لطفا راهنمايي کنين

  • خوش خطی آموزش خوشنویسی با خودکار گفت:

   سلام ، لطفا با شماره تلفن های ۰۹۲۱۰۴۲۴۱۳۹ با ۰۹۱۳۷۲۱۸۲۸۰ هماهنگ کنید.

 2. سعید گفت:

  با سلام و احترام
  استاد ارجمند آیا امکان ارسال نوشته برای تعیین سطح و ادامه آموزش تکمیلی وجود دارد؟
  چنانچه پاسخ را لطف کنید سپاسگزارم

 3. نسرین گفت:

  با سلام
  تمام آموزش ها هزینه بر هستند؟
  ینی آموزش رایگانی که کامل باشه در سایت موجود نیست؟

  • خوش خطی آموزش خوشنویسی با خودکار گفت:

   سلام
   حدود ۳ ساعت از مجموعه ۷ ساعته رو ما به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دادیم که مقدمات رو میتونن از این آموزش ها کامل یاد بگیرند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *