×
خانه » مقالات » آگهی گمشده
11 جولای 2019

آگهی گمشده

هدف از طرز نوشتن آگهی تبلیغاتی جذب هرچه بیشتر مخاطب و افزایش فروش می باشد و آگهی تبلیغاتی هرچه جذاب تر باشد مسلماً موفق تر خواهد بود.

چند نکته مهم درطرز نوشتن آگهی تبلیغاتی

  1. در متن آگهی تبلیغاتی، آگهی های گمشده و غیره همان اول به موضوع اصلی اشاره کنید و از حاشیه گویی پرهیز کنید.
  2. بهتر است متن آگهی را به طور کلی ننویسید و سعی کنید حرف هایتان را به شیوه ی دوستانه با دلیل و مدرک بیان کنید.
  3. یکی دیگر از راه های جذب مخاطب این است که در آگهی ذکر شود، کاری که انجام می دهید یک نوع خدمت است. این نوع تبلیغ حدود ۷۵ درصد از دیگر تبلیغاتی که صرفاً جهت اطلاع رسانی هستند تاثیر بیشتری دارد و مدت طولانی تری در ذهن خواننده باقی می ماند.
  4. متن آگهی تبلیغاتی یا آگهی گمشده ها را ساده و روان بنویسید و چند بار آن را بازخوانی کنید تا مطمئن شوید هیچ ایراد دستوری ندارد.می توانید برای اطلاعات بیش تر پست اصول نامه نگاری را مطالعه کنید.
  5. از نوشتن کلمات ثقیل و سخت در آگهی خودداری کنید، به کاربردن کلمات سخت نه تنها نتیجه مثبتی ندارد بلکه ممکن است برای خواننده نامفهوم باشد.
  6. به این نکته توجه کنید که نوشتن متن تبلیغاتی شما نباید برای خواننده جنبه سرگرمی داشته باشد بلکه باید هدف شما را به درستی و دقیق بیان کنید.
یادداشت و رسید وجه - امانت

نمونه آگهی کمشده

اشیای گم شده_ الصاق به تابلوی اعلانات

به نام خدا

تاریخ…………………………….

دوستان عزیر و شهروندان گرامی کیف دستی این جانب………… محتوی دو فقره چك از بانك ملي و يك جلد شناسنامه و مقداری فتوکپی شناسنامه و عکس و مبلغ …………. ریال پول نقد در تاریخ ……. درحوالی خیابان ………. گم شده است. از یابنده تقاضا دارم که مبلغ مزبور را به عنوان مژدگانی بردارند و بقیه اسناد را به نشانی زیر پست سفارشی کنند یا با تلفن اطلاع دهند که به حضور برسم.

نشانی ………………………………………….. تلفن ………………..                                              سپاسگزارم امضاء

برای نوشتن آگهی و هر نامه ی دیگری به صورت دستی شما نیازمند خطی خوانا و زیبا هستید. هرچه خط شما زیباتر باشد نظر خواننده را بیشتر جلب می کند. محصولی را برای شما تهیه کرده ایم که به کمک آن می توانید در دست خط خود تغییر بزرگی ایجاد کنید.

مجموعه خوش خطی ارائه شده در اینجا توسط استاد سجاد مهری ( مدرس خوشنویسی و نقاشیخط ) تهیه و تولید شده که به صورت قطعی و با اطمینان کامل پر محتواترین و ارزنده ترین مجموعه ارائه شده در این زمینه در ایران می باشد، این مجموعه کاملا خود اموز بوده و قابل استفاده برای سنین ۱۰ سال به بالا می باشد.

یک مجموعه ۱۲ جلسه ای شامل ۷ ساعت فیلم آموزشی باکیفیت که به شما کمک میکند تا خط خودکاری خود را زیبا کنید. این مجموعه شامل آموزش نوشتن صحیح و اصولی حروف و اتصالات آن است که به شما این امکان را میدهد که بارها و بارها آموزش را مشاهده کرده و پس از فرا گرفتن با استفاده از سرمشق هایی که تهیه شده تمرین کرده و نتیجه هایی بسیار فراتر از تصورتان بدست بیاورید.

پکیج آموزش خوش خطی

وسایل مورد نیاز خوشنویسی در خط تحریری
دیدن نوشته

سجاد مهری

مدرس خوشنویسی و نقاشی خط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *