×
خانه » سرمشق خط تحریری با خودکار » نامه به شهرداری
16 مه 2020

نامه به شهرداری

نامه اداری

نوشتن نامه های اداری مثل نوشتن نامه به شهرداری یا نوشتن نامه به وزارت بهداشت با نوشتن نامه های دوستانه و خویشاوندی تفاوت زیادی دارد. در نوشتن نامه های اداری باید به اصول خاصی توجه شود.برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

نامه به شهرداری

نامه به شهرداری

نامه به شهرداری- درخواست جواز کسب

به نام خدا

تاریخ………………………..

شهردار محترم منطقه… ناحیه…….. شهر……..

 

بعد از عرض سلام به استحضار می رساند این جانب … ساکن… به شماره شناسنامه. قصد دارم که یک باب مغازه … در خیابان …… پلاک…….. دایر کنم. و مدارک لازم به ضمیمه نامه است . خواهشمندم دستور فرمایید در صدور جواز کسب اینجانب اقدامات لازم به عمل آید.

مدارک

۱-فتوکپی شناسنامه

۲- اجاره نامه

۳- برگ معافی از خدمت نظام وظیفه با کارت پایان خدمت

۴- برای اجازه کسب مواد غذایی، گواهی سلامت لازم است.

۵ – شش قطعه عکس پشت نویسی شده

 

نشانی………………………………………………… تلفن…………..                                                    سپاسگزارم امضاء

نمونه نامه به شهرداری

نامه ای به شهرداری-برخی مشکلات شهری

به نام خدا                                                                                                                                            تاریخ………………..

آموزش خوشنویسی الفبا ( حروف تخت کشیده)
دیدن نوشته

 

 

شهردار محترم شهرستان…….. با عرض سلام و خسته نباشید به کارکنان زحمتکش شهرداری که همیشه از جان و دل برای خدمت به مردم جامعه خود حاضرند. با پوزش فراوان می خواهم، خواهشی از شما بکنم: اگر شما عزیزان قدم رنجه کنید و به نشانی زیر تشریف بیاورید از نزدیک با مشکلات ما آشنا خواهید شد. مشکل خیابان ما وجود لجن و کثافات در جوی آب خیابان است که ناشی از بی توجهی مأموران شهرداری در این خصوص می باشد. این کثافات او با بوی بد خود موجب آزار شهروندان عزیز می شوند و ثانیا با مسدود کردن راه عبور آب، موجب سرازیر شدن آب در وسط خیابان می گردند. این امر مشکلات فراوانی در عبور و مرور مردم ایجاد می کند. دیگر مزاحم وقت شریفتان نمی شوم و در آخر برای شما و همکارانتان آرزوی موفقیت دارم.

 

نشانی:……………………                                                                                                              سپاسگزاریم

 

امضای اهالی خیابان:

نامه به حراست شهرداری

جلوگیری از تاسیس کارخانه دودزا-مزاحم

به نام خدا

تاریخ ………………………

شهردار محترم منطقه ………… شهرستان………..

سلام علیکم، احتراما به استحضار می رساند ما اهالی محله ………… چند ماهی است که به علت تأسیس کارخانه ……….. در این محل آرامش و راحتی نداریم. کارخانه مذکور علاوه بر آلوده ساختن هوای ناحیه با سروصدای بیش از حد خود خواب را از چشم اهالی ربوده است.

چند پرسش و پاسخ در مورد خط تحریری و خوش خطی
دیدن نوشته

چند بار نیز اهالی این منطقه با ارسال نامه موضوع را به شهرداری محترم منطقه اطلاع داده اند اما متأسفانه اقدامی جدی صورت نگرفت. لذا خواهشمندیم دستور فرمایید تا نسبت به این موضوع رسیدگی های لازم صورت گیرد.

نشانی ………..                                                                                              با تشکر فراوان اهالی محله ………

آموزش خوشنویسی با خودکار

اگر می خواهید دست خط زیبا داشته باشید و نامه های اداری خود را مثل نامه به شهرداری، نامه به وزارت بهداشت، نامه به جهاد کشاورزی و غیره را به زیبا ترین شکل بنویسید. ما محصولی را به شما معرفی می کنیم که به کمک آن می توانید تغییری بزرگ در دست خط خود ایجاد کنید.

آموزش خوشنویسی با خودکار یکی از شیوه هایی می باشد که هر فرد با استعداد متوسط میتواند به کار گیرد تا دستخطی زیبا و چشم نواز و دوست داشتنی داشته باشد.

مجموعه خوش خطی ارائه شده در اینجا توسط استاد سجاد مهری ( مدرس خوشنویسی و نقاشیخط ) تهیه و تولید شده که به صورت قطعی و با اطمینان کامل پر محتواترین و ارزنده ترین مجموعه ارائه شده در این زمینه در ایران می باشد، این مجموعه کاملا خود اموز بوده و قابل استفاده برای سنین ۱۰ سال به بالا می باشد.

عرفان وجدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *