×
خانه » مقالات » نامه تقاضای مرخصی
15 مارس 2019

نامه تقاضای مرخصی

اصول نامه نگاری

نوشتن نامه اصول خاصی که برای اطلاع از این قواعد، اصول نامه نگاری را در سایت ما مطالعه کنید. نوشتن نامه ی اداری مثل نوشتن نامه ی دوستانه و خویشاوندی نیست و باید در آن نکات خاصی را رعایت کرد، جهت اطلاعات بیشتر مقاله ی زیر را مطالعه کنید.

نامه تقاضای مرخصی

تقاضای مرخصی ساعتی

به نام خدا

تاریخ…………………….

رئیس محترم اداره………… شهرستان…………… بعد از سلام، احترام به عرض می رساند که این جانب ……… کارمند دایره….. امروز صبح به سردرد شدید مبتلا شدم و نمی توانم انجام وظیفه نمایم، خواهشمند است دستور فرمایید امروز مرخصی ساعتی برای این حقیر صادرکنند.

و سپاسگزاریم امضاء…..

یاد آوری: ممکن است علت های گوناگون داشته باشد و مثلا برای رسیدگی به وضع تحصیلی فرزندش چند ساعت مرخصی بگیرد.

نامه ی تقاضای مرخصی

تقاضای مرخصی

از سرباز وظیفه…..

به فرماده گروهان……

به نام خدا

تاریخ……………………….

فرمانده محترم گروهان …… از گردان …هنگ………. بعد از سلام با کمال احترام به عرض میرسانم. این جانب ………. جمعی یگان ……………. مدت ………….. ماه است که مشغول به خدمت سربازی در یگان مذکور می باشم. بنابراین با توجه به اینکه اینجانب از مرخصی استفاده نکرده ام خواهشمندم دستور فرمایید ………….. روز به این جانب مرخصی صادر فرمایند. توضیح اینکه تاریخ ورود به سربازخانه ….. می باشد.

با تشکر فراوان ……………… امضاء

نامه تقاضای مرخصی

تقاضای مرخصی استعلاجی

به نام خدا

تاریخ…………………….

رئیس محترم اداره ………….. شهرستان………. . . سلام علیکم. احترام به عرض می رساند، این جانب …………. کارمند دفتری آن اداره بنابر ضرورتی که ناشی از کسالت است. تمنا دارم اجازه بفرمایید که از مرخصی یک ماه استعلاجی از تاریخ ……….. لغایت …… استفاده کنم تا پس از استراحت و بهبودی کامل بتوانم با آرامش خاطر انجام وظیفه نمایم. در ضمن مدارک پزشکی ضمیمه نامه است.

پیشاپیش از اقدام جنابعالی در این زمینه سپاسگزارم. امضاء………………

آموزش خوشنویسی با خودکار

یکی از اصول نوشتن نامه، زیبا و خوانا بودن آن نامه است.به همین منظور محصولی بینظیر برای آموزش خوشنویسی با خودکار برای شما طراحی شده است که به کمک آن می توانید دست خط خود را تا حذ فوق العاده زیباتر کنید. 

آموزش خوشنویسی با خودکار یکی از شیوه هایی می باشد که هر فرد با استعداد متوسط میتواند به کار گیرد تا دستخطی زیبا و چشم نواز و دوست داشتنی داشته باشد.مجموعه خوش خطی ارائه شده در اینجا توسط استاد سجاد مهری ( مدرس خوشنویسی و نقاشیخط ) تهیه و تولید شده که به صورت قطعی و با اطمینان کامل پر محتواترین و ارزنده ترین مجموعه ارائه شده در این زمینه در ایران می باشد، این مجموعه کاملا خود اموز بوده و قابل استفاده برای سنین ۱۰ سال به بالا می باشد.

شما میتوانید مجموعه آموزش خط تحریری را به صورت دانلودی خریداری کنید. در این روش خرید لینک دانلود کلیه فایل های ویدئو، تصاویر، سرمشق ها و تمرینات هم به صورت فایل های جداگانه هم به صورت یک جا پس از پرداخت بلافاصله برای شما ارسال خواهد شد حجم پکیج کامل ۲ گیگابایت می باشد. که شام حدود ۷ ساعت آموزش تصویری با کیفیت بالا بوده. برای خرید مجموعه به این روش میتوانید از دکمه زیر استفاده کنید.

نوشتن یک نامه دوستانه_نامه به خانواده
دیدن نوشته

سجاد مهری

مدرس خوشنویسی و نقاشی خط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *