×

با ما بیشتر آشنا شوید

با خوش خطی آشنا شوید

یک تیم عالی و با استعداد در زمینه های خوش نویسی

ما با بیش از هشت سال  فعالیت تخصصی در حوزه‌ی خوشنویسی و آموزش خط تحریری، بوده اکنون یک تیم در حال رشد است که دانش و تجربه‌ی بسیاری را در همکاری با بهترین کسب و کارهای آنلاین ایرانی به دست آورده و به یک همراه معتمد، متخصص و پیشرو برای بازاریابی دیجیتال تبدیل شده است. خوش خطی که از همان ابتدا در زمینه های آموزش خوشنویسی فعالیت میکرد در حال حاضر بیشتر فعالیت خود را روی اپلیکیشن اندروید کرده و درحال پیشترفت در ضمینه اندروید برای رفاه حال شما مخاطبین است

وب سایت خوش خطی در آیینه‌ی آینده‌ای نه چندان دور، خود را بهترین آموزشگاه خوش خطی در ایران و بهترین مرجع خرید وسایل و لوازم خوشنویسی میکند که به بیشتر این اهداف دست یافتیم.

خبر های هیجان انگیزی در راه است. منتظر خبر های خوب در زمینه خوشنویسی باشید…

ماموریت اصلی وب سایت خوش خطی کمک به درست نوشتن و خوش خط کردن تمامی مردم ایران عزیزمان است که از سالیان پیش در زمینه های آنلاین وارد شده؛در کنار این ماموریت، وب سایت خوش خطی بازوی هوشمند و منعطفی در اختیار مجموعه آموزشی خوشنویسی با خودکار است که می‌خواهیم به هر نحوی در بازار هدف خود حضور داشته باشیم و رقبای خود را در همه‌ی عرصه‌ها به چالش بکشیم.

به‌صرفه بودن ادعای اصلی وب سایت خوش خطی است. برنامه‌ریزی دقیق اهداف عملیاتی و ارزیابی لحظه به لحظه از نتایج، تجربه‌ای است که این تعهد وب سالیت خوش خطی را به مشتریان خود تضمین می‌کند. فرایند پیشرفت هنراموزان وب سایت خوش خطی بسیار سریع است. وب سایت خوش خطی یک سازمان سنگین با تشریفات اداری دست‌وپاگیر نیست، بلکه یک تیم حرفه‌ای و جمع‌وجور است که به سرعت در کنار مشتری قرار می‌گیرد، نیازهایش را درک می‌کند، راه‌حل‌های دقیق ارائه می‌دهد و به اجرا درمی‌آورد. شفافیت و اعتماد پیمان خدشه‌ناپذیری است که از لحظه‌ی نخست میان وب سایت خوش خطی و مشتریانش شکل می‌گیرد. آنچه در وب سایت خوش خطی اتفاق می‌افتد، بی‌پرده و مستقیم از سوی مشتری قابل رصد و ارزیابی است.

+10 هزار بازدید روزانه

+500 نفر دانشجو

+8000 پاسخ گویی به تیکت ها

خواندن سوالات زیر هم خالی از لطف نیست

چرا خوش خطی؟

خوش خطی یکی از بزرگ ترین و پرطرفتار ترین وب سایت ها در زمینه آموزش خوشنویسی خط خودکاری به صورت آنلاین است که مجموعه های ما تهیه شده در استدیو وب سایت خوش خطی و زیر نظر استاد سجاد مهری، استاد خوشنویسی و خطاطی که یکی از اساتید به نام در کشور است.

به گفته ابزار گوگل آنالتیک آمار بازدید ماهانه سایت ما ۸۰۰۰۰ هزار نفر است. به عکس زیر دقت کنید:

چرا خوش خطی؟

تولید اختصاصی مجموعه های آموزشی استاد مهری  
 وب سایتی ایمن برای خرید آنلاین شما 
 بسته بندی عالی و ارسال سریع مرسوله در کمترین زمان

 گارانتی بازگشت وجه در صورت خرابی محصول
 پشتیبانی عالی با کادری مجرب در وب سایت خوش خطی
 فیلم های آموزشی خود آموز که بالاترین کیفیت در مجموعه های آموزشی ما
 پشتیبانی ۲۴ ساعته برای برقراری ارتباط به صفحه تماس با ما بروید
 ارائه اولین اپلیکیشن موبایلی در زمینه آموزش خط تحریری
 اپی ساده و کارامد برای یادگیری سرع در زمینه آموزش خط نستعلیق